AUTOTRACER: Unikátní služba od Cebie pomáhá zájemcům o ojeté vozy

Rozhodli jste se, že si pořídíte lepší auto, ale nemůžete si dovolit zbrusu nový kousek? Pokud vám rozpočet neumožňuje ani zánovní vozidlo, které sjelo z výrobní linky teprve nedávno, nezbude vám, než se vydat do světa ojetin. Ten je neuvěřitelně rozsáhlý a nachází se v něm spousta pokladů. Budete-li mít štěstí, narazíte na nabídku, která se neodmítá a stanete se majitelem krásného auta za neuvěřitelně nízkou cenu. Možná až podezřele nízkou, ale kdo by se nad takovými detaily pozastavoval… Kdo? No přece každý zodpovědný člověk, který má alespoň základní povědomí o rizicích souvisejících s ojetými vozy! Ale jak poznat stočené parametry či zkontrolovat VIN kód?

cebia

Nechceme vás zbytečně strašit, protože na trhu ojetin totiž samozřejmě najdete i starší automobily ve vynikající kondici. Statistiky společnosti Cebia jsou bohužel alarmující:

  • 50 % odcizených vozidel je předěláno a poté putuje zpátky na trhu
  • 42 % vozidel má stočené kilometry
  • 18 % vozidel vykazuje negativní výsledek při fyzické nebo dokladové prověrce Cebia
  • 20 % vozidel prošlo „omlazením“ minimálně o rok

Co to znamená pro vás? Pokud nákup ojetého auta podceníte a nenecháte si ho prověřit, přijdete o spoustu peněz a přiděláte si starosti navíc. Přim se nabízí poměrně snadný způsob, jak riziko omlazeného nebo jinak nadhodnoceného vozu eliminovat. Společnost Cebia umožňuje prověření ojetého automobilu prostřednictvím služby AUTOTRACER.

Kontrola VIN kódu

Služba AUTOTRACER je online informační systém, který je přístupný na www.zkontrolujsiauto.cz. Po zadání VIN čísla automobilu systém zobrazí, jaké jsou v databázi dostupné informace. Budete-li mít zájem, uhradíte poplatek a budete je mít okamžitě k dispozici.

Můžete to risknout a ušetřit. Jenomže stojí pár set až tisíc korun za obrovské zklamání? Vzhledem k pořizovací ceně automobilu a provozním nákladům jde o zanedbatelnou částku. Přemýšlejte o tom!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz