Paletový vozík za více než rozumnou cenu – Paletové Vozíky.com

Dovolte nám představit trošku podrobněji naše internetové stránky, které se zabývají oblastí manipulační a skladové techniky. Již dlouhou dobu se naše společnost zaměřuje na prodej paletových a vysokozdvižných vozíků. Takový paletový vozík je v dnešní době nepostradatelným vybavením každého skladu, kde je potřeba manipulovat s těžkými břemeny. Proto je na poli internetovém eshop Paletové Vozíky.com, který nabízí paletový vozík za přijatelnou cenu, ale nejen to, nabízíme tak kvalitu a to je více než důležité. V naší nabídce naleznete také rudl různých nosností a specifikací. Ke každému artiklu z naší nabídky dodáváme také náhradní díly a to v plné míře. Jelikož máme vše skladem fyzicky pod jednou střechou, zaručujeme, že když do našeho skladu zavítáte, určitě si vyberete správný paletový vozík.

Tip redakce:  Kdy se vyplatí elektroskútr

Další sortiment představují tak zvané ruční vysokozdvižné vozíky a to v různých nosnostech a výškách zdvihu. Standardní ruční vysokozdvižný vozík je se zdvihem 1600 mm a nosností 1000 kg. Mimo tento vozík nabízíme také celou řadu dalších vozíků se zdvihy od jednoho metru až po tři metry výšky zdvihu.

To vše za velmi zajímavé a přijatelné ceny, zároveň s podmínkou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz