Aby se sen o nových garážových vratech stal realitou

Proměňte představu o nových garážových vratech v realitu díky firmě Lomax, která je téměř synonymem pro pojem „garážová vrata“. Pokud vaše stará vrata dosluhují nebo už vám zkrátka nevyhovují, je třeba je vyměnit. A pokud realizujete novou garáž, nad vraty musíte samozřejmě přemýšlet také a v tomto případě snadněji přizpůsobíte jejich podobu vašim představám.

lomax

Jaká garážová vrata zvolit?

Ideální jsou taková garážová vrata, která perfektně fungují, ladí s domem, jsou kvalitní a pohodlně se ovládají. Mohou být vzhledově dominantní, nebo naopak do celku nenápadně zapadnout. Kde ale taková vrata najít? Lomax je jedničkou na našem trhu a má tradici od roku 1992. U této firmy nemusíte dělat kompromis mezi vhledem a kvalitou. Směle můžete vybírat vrata požadovaného typu podle jejich vzhledu a jejich kvalitní fungování máte jisté. Dlouhá léta zkušeností přispěla k propracované technologii výroby a vychytala případné „mouchy“.

Široké portfolio výrobků

Vymyslete si, jak by měla vaše nová vrata do garáže vypadat, důkladně vše proměřte a zohledněte, kolik je dostupného místa. Poté vyberte buďto sekční, posuvná nebo rolovací garážová vrata. Na výběr je mnoho barevných dekorů a prolisů, které uspokojí i velmi náročné zákazníky. Kromě garážových nebo průmyslových vrat vyrábí firma Lomax i venkovní rolety, žaluzie nebo dveře. Jedná se o prvky, které dům stylově i funkčně doplní a doladí k dokonalosti.

Komfortní ovládání je dnes standard

Vrata Lomax, ať už ta garážová nebo průmyslová, jsou vybavena automatickým komfortním ovládáním díky výkonným motorům, které se postarají o zvedání nebo posouvání. Manipulace je možná i na dálku. Dnes je to už standard, a bezpracné otevírání a zavírání je základním požadavkem. Samozřejmě, v případě nějakého problému jdou vrata ovládat i manuálně.

Jak si realizaci nových vrat do garáže domluvit? Na stránce www.lomax.cz si projděte portfolio výrobků, domluvte si podmínky, zajistěte si zaměření stavebního otvoru a těšte se na rychlou realizaci vysněných garážových vrat.

______________________________________________________

Venkovní rolety – manuální i elektrické ovládání s prodlouženou zárukou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz