Velké abstraktní obrazy do bytu již do 2000 Kč

Trápí vás bílá, prázdná zeď nad televizní obrazovkou nebo nad postelí v ložnici? Chcete ji něčím vyplnit? Vhod přichází krásné, abstraktní obrazy, které byly, jsou a budou stylové. Bohužel velké moderní obrazy neseženete na každém rohu. A pokud je seženete, většinou za ně chtějí prodávající doslova miliony. Naštěstí víme, kde krásné (nejen abstraktní) obrazy koupíte, a to do dvou tisíc korun!

Pokud nevíte, čím vyplnit prázdnou zeď v obývacím pokoji, v ložnici nebo třeba v dětském pokoji, ideální je, když na zeď pověsíte obraz. Ne všechny jsou však moderní. Doporučujeme sáhnout po obrazech z internetového obchodu topobrazy.cz, které jsou trendy a které vás navíc nezruinují. Jak jsme zmínili, velké obrazy na zeď jsou bohužel přehnaně drahé. Zmiňovaný e-shop má však ceny doslova skvělé! Nejen velké abstraktní obrazy na stěnu, ale i vícedílné obrazy zde koupíte do dvou tisíc korun.

Jaké obrazy se hodí do ložnice?

Jelikož je nabídka zmiňovaného internetového obchodu tak rozmanitá a široká, pojďme si říct, jaké obrazy se hodí do obývacího pokoje a jaké do ložnice. Nejdříve začněme ložnicí, kde většinou chceme vyplnit prázdné místo nad postelí. Ideální je, když nad postel pověsíte vícedílný obraz krajiny či města. Obraz by měl uklidňovat, neměl by rozrušovat. Nedoporučujeme sahat po abstraktních obrazech, které vám nedají v noci spát.

Jaké obrazy se hodí do obývacího pokoje?

Co se týče obývacího pokoje, zde se abstrakce nebojte. Obývací pokoje jsou většinou sladěny do dvou neutrálních barev, proto tuto nudnou kombinaci narušte kontrastem v podobě abstraktního obrazu. Jestli máte děti, můžete se jimi pochlubit, a to tak, že si necháte vyrobit foto obrazy na plátně. Jedná se o obrazy vytvořené na základě podané fotografie. Většinou se tyto moderní obrazy dávají k narozeninám, ale někdy jsou nedílnou součástí obývacího pokoje.

Tip redakce:  Proč je třeba mít pojištění nemovitosti a kde ho sjednat výhodně?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz