Zpěvačka Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková, dnes už však i Plekancová, patří mezi ty nejpopulárnější zpěvačky a herečky v naší zemi. Narodila se osmého března 1980 v Praze do velmi slavného rodu. Jak je zřejmé, už z jejího jména – tetou je zpěvačka Helena Vondráčková, otcem je herec a hudební skladatel Jiří Vondráček a maminkou je textařka Hana Sorrosová. Od malého dítěte se pohybuje ve světě šoubyznysu. Herectví začala provozovat od devíti let a dělá tak dodnes. Objevila se v několika pohádkách.

Zpěvačka Lucie Vondráčková

Zpěvačka Lucie Vondráčková

Ve dvanácti letech začala moderovat televizní pořad Marmeláda a ve třinácti letech vydala stejnojmenné a také úspěšné album. V té době jí také přischla i přezdívka Marmeláda, kterou jí bulvár občas častuje ještě dnes. Vydala více než deset desek, ze kterých se katapultovalo množství hitů – JMMR, Láska na 100 let, Hodina duchů, Vítr, Tenkej led, Láska umí víc, Kočičí, Co s tou touhou, Zombie a mnoho dalších.

Co se týká cen ve Zlatém slavíkovi, tak má jednoho bronzového a sedm stříbrných. Už dlouhá léta tak šlape na paty Lucii Bílé. Mimo desek se činí i v muzikálech nebo charitě. Její osobní život je spjatý v podstatě se třemi muži. Chodila s hercem Michalem Dlouhým, kterého prý odloudila Sabině Laurinové, posléze měla vztah i s bývalým krasobruslařem Tomášem Vernerem. Je vdaná za hokejistu Tomáše Plekance, se kterým má za chvíli čtyřletého syna Matyáše. Navíc se jí v červnu 2015 narodil druhý syn Adam – údajně to podle bulváru měla být holčička.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz