Známe nejlepší lyžařská střediska v Rakousku!

Pokud patříte mezi vášnivé lyžaře, české hory vás pravděpodobně neuspokojí. Nemusíte se nijak omezovat, právě naopak. Nedávno byl zveřejněn seznam nejlepších rakouských středisek. Máme ho pro vás a navíc tip na místo, kde si užijete dovolenou v Rakousku s českým zázemím.

nassfeld

Na základě zkušeností

Seznam top 30 lyžařských středisek v Rakousku zveřejnil portál Bergfex.com. Vznikl na základě hodnocení lyžařů, kteří střediska navštívili. Návštěvníci udávali celkový dojem ze střediska. Roli tedy hrála kvalita sjezdových tratí i lanovek, možnosti vyžití pro děti, kvalita kiosků, cena za skipass aj. Hodnotilo se pomocí hvězdiček (1 až 5). Nejvyšší hodnocení bylo excelentní (5hvězdiček).

  1. Prvenství získalo středisko Ischgl. Jedná se o největší lyžařský komplex v rakouských Alpách. Středisko nabízí 238 km upravených tratí všech náročností. Obvykle se zde lyžuje až do začátku května.
  1. Na druhém místě se umístilo středisko Saalbach. Oblíbené je díky přijatelným cenám a skvěle upraveným tratím. Ve středisku se nachází například 112 km červených tratí.
  1. Třetí příčka patří středisku Obertauren, které nabízí 100 km sjezdových tratí a skvostná panoramata.
  1. Na čtvrtém místě je středisko Nassfeld. Dovolená v Nassfeldu vás nadchne. Středisko nabízí celkem 110 km sjezdových tratích všech náročností. Na své si přijdou zkušení lyžaři, začátečníci i děti. Nassfeld se v hodnocení umístil na 14. místě, ale v jedné věci mu patří prvenství. Jedná se o středisko, které nabízí nejvíce slunečních dní v roce! Pokud si chcete užít lyžování v krásném prostředí, je Nassfeld nejlepší volbou.

TIP: V blízkosti střediska se nachází 19 moderně zařízeních apartmánů s kapacitou od 2 do 8 lůžek. Pronajmete si je od českého majitele na BookNassfeld.cz.

  1. Páté místo má středisko Mayrhofen. Užijete si zde 136 km upravených sjezdovek. Zimní sezóna trvá zhruba do půlky dubna.
  1. Šest nejlepších uzavírá středisko Kitzbühel – Kirchberg. Od Prahy je vzdálené pouhých 416 km a najdete tu 170km sjezdovek.

Kompletní seznam 30 nelepších středisek najdete na Bergfex.com.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz