Užijte si luxusní dovolenou na Srí Lance

Splňte si svůj sen a užijte si luxusní dovolenou na Srí Lance. Tento nádherný ostrov naleznete v jihovýchodní Asii, kde jeho břehy omývá Bengálský záliv a Indický oceán. Země láká na krásnou exotickou přírodu, výtečný čaj, památky UNESCO a okouzlující romantické pláže, kterých tu je více než 1600.

srí lanka

Exotická dovolená na Srí Lance

I když jsou exotické dovolené vyhledávané převážně v zimě, Srí Lanka patří mezi exkluzivní destinace, kam můžete jezdit kdykoliv v průběhu roku. Ostrov je sice v pásmu s tropickým podnebím, takže i zde se objevuje období monzunových dešťů, ale jednotlivé části ostrova je mají v jiném časovém rozmezí. Tak třeba od května do července prší převážně na jihu a jihozápadě země, kdežto na východě a na severu, prší nejvíce v prosinci a lednu. Hlavní turistická sezóna tu je proto mezi listopadem a březnem, kdy tu je nejteplejší a nejsušší počasí. Pozor, ale i mimo sezónu je tu pěkně. Zima zde rozhodně není. Teplota tady klesne jen o pár stupínků, pouze občas zaprší. Velkou výhodou letních exotických zájezdů je jejich cena, která je v tomto období mnohanásobně nižší a pak také i skutečnost, že zdejší pláže jsou liduprázdné.

Dovolená na Srí Lance

Tato luxusní dovolená vás může vyjít ještě mnohem levněji, když si ji zakoupíte jako Last Minute. Takto zvýhodněnou jedinečnou dovolenou na Srí Lance najdete v nabídce cestovní kanceláře Monoi. Aktuálně ji zde mají za neuvěřitelných 7777 Kč za osobu. Nenechte si ujít tuto výjimečnou akce a užijte si dovolenou v Hikkaduvě v tříhvězdičkovém hotelu Bansei J, jenž se nachází 100 kilometrů od hlavního města Colombo, nabídka je totiž časově omezená. Tato akce zde platí jen v období od 18. 5. 2015 do 31. 10. 2015.

Hotel Bansei J se nachází u zlatavého pobřeží oblíbené turistické destinace, známé svými krásnými útesy a exotickými rybami. Jde o druhou nejlepší surfařskou oblast na ostrově. Zdejší široké písečné pláže jsou však ideální nejen pro vodní sporty, ale také i pro lenošení. Užívat zde můžete bazén, dále zde pak máte k dispozici i restauraci s širokým výběrem místní a mezinárodní kuchyně; a pak je tu rovněž bar nabízející vína, koktejly, nealkoholické koktejly a čerstvé džusy. Ubytováni tady budete v jednom z třiceti prostorných, dobře klimatizovaných pokojů s vlastním balkonem, koupelnou, vířivkou, pracovním stolem, kabelovou televizí, telefonem a Wi-Fi zdarma. 16 pokojů poskytuje také krásný výhled na oceán.

O CK Monoi

Cestovní kancelář Monoi má za sebou již téměř dvacetiletou historii. Cestovka se zaměřuje na luxusní zájezdy, netradiční dovolenou, exotickou dovolenou a poznávací dovolenou v exotických zemích. Monoi se nebojí ani tématických zájezdů šitých na míru jednotlivcům, skupinám i rodinám. Tak neváhejte a splňte si svůj sen o krásné romantické dovolené!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz