Zdravý životní styl s biopotravinami

Jste zastánci zdravého životního stylu? Vypustili jste ze svého života nejrůznější fast-foody, kouření, konzumaci lihovin? Důležitou roli ve zdravém životním stylu hraje nejen to co jíte, ale také z čeho jsou konzumované potraviny vyrobeny.

Co to vlastně jsou biopotravniny? Tyto potraviny pochází z bioproduktů, tedy ze všeho co vyprodukuje ekologické zemědělství. V tomto odvětví zemědělství se nepoužívá průmyslově vyrobená hnojiva ani syntetické přípravky proti chorobám, škůdcům a plevelům. Je to zemědělství velmi šetrné k přírodě, využívá přirozenou úrodnost půdy a podporuje harmonii při pěstování rostlin i chovu zvířat. Zvířata ani rostliny nejsou stresovány a harmonie je předpokladem zdraví. Při výrobě biopotravin se používají přírodní způsoby zpracovaní, které udržují vysokou nutriční kvalitu potravin. V biopotravinách nenajdete škodlivá éčka, což je pro zdraví lidského organismu důležité.

Tip redakce:  Bazalka - ocimum basilicum

Biopotraviny nakoupíte ve specializovaných obchodech. Jejich nevýhodou je vysoká cena, která může leckdy několikanásobně převýšit cenu v běžném obchodě. U těchto potravin si můžete být jisti, že čokoláda je opravdu čokoláda, džus je opravdu 100% vymačkané ovoce, kečup je opravdu z čerstvých rajčat a tak dále.

Stravovat se biopatravinami je jako návrat zpátky v čase. Naši předci, kdy muži byli muži,  také neznali žádná hnojiva, urychlovače, pesticidy, či konzervanty.

Bioplodiny začali používat i vyhlášené restaurace, kde vám nabídnou pokrm jen z biosurovin.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz