Zdravotnické prostředky se hodí mít doma i na pracovišti

Většina z nás je vybavena běžnými prostředky pro první pomoc, medikací pro náhlé bolesti i podpůrnými prostředky pro léčbu kašle, rýmy či horeček. Doma, v automobilu i v zaměstnání je třeba mít základní zdravotnické prostředky, jako jsou obvazy, stahovací obinadla, třícípý šátek, náplasti i dezinfekční látky. Někdy však dojde k nepříjemné situaci, že se člen domácnosti, dítě ve školním zařízení nebo kolega v práci zraní, a běžné zdravotnické pomůcky mu nepomohou. Je načase se porozhlédnout za specifickými pomocníky z fixační kategorie.

Fixační zdravotnické prostředky a obvazový materiál se dají sehnat i na internetu

Předepíše-li vám lékař ortézu či jiný fixační materiál, máte možnost si jej koupit v kamenném obchodě se zdravotnickými prostředky. Ovšem ne každý má do takového specializovaného krámu blízko. Na pomoc přichází e-shop s certifikovanými pomůckami pro podporu léčky namoženin, zlomenin či k rekonvalescenci po operaci končetin. Pestrá nabídka uspokojí nemocné s končetinami po úraze i sportovce, kteří například oporu kolenního kloubu nebo kotníku potřebují jako prevenci.

Lyžaři, snowboardisté, cyklisté, běžci, hráči míčových sportů se mnohdy bez ortopedických, kompresních, podpůrných prostředků neobejdou. Zdravotnické prostředky z tohoto ranku dovedou účinně fixovat konkrétní místa, předcházet úrazům, jakož i zajišťovat komfort při sportu. Sportovci nejsou jedinou sortou lidí, již si pomůcky pro fixaci nemůžou vynachválit. I senioři, stejně jako mládež, pro běžný pohyb zdravotnické prostředky s podpůrným účinkem potřebují. Nabídka specializované prodejny s certifikovaným zdravotnickým materiálem myslí i na osoby se zdravotním – pohybovým, sluchovým, zrakovým a jiným – postižením. Naleznete zde i důležité prostředky pro inkontinenci a absorpci, jakož i stomické pomůcky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz