Augmentace prsou implantátem zajistí krásné a větší poprsí

Toužíte po větším poprsí, než jaké vám příroda nadělila? Jistě nejste jediná, protože augmentace neboli zvětšení prsou patří v estetické medicíně obecně k nejžádanějším zákrokům. Se zvětšením prsou často souvisí i modelace poprsí. Ta přichází na řadu tehdy, když vaše prsa mají kromě velikosti i jiný tvar, než byste si přála. Tyto operace se obvykle kombinují, aby byl zajištěn ideální výsledek.

Co augmentace prsou implantátem obnáší a jak probíhá

Zvětšení prsou je možné několika způsoby. Již zmíněným prsním implantátem, dále pak vlastním tukem, tzv. lipofillingem, nebo kombinací obou těchto metod. Implantáty se umisťují buď pod prsní žlázu, nebo z větší části pod prsní sval. Řešení se volí vždy individuálně dle doporučení lékaře.

Před každou plastickou operací je proto potřeba osobní konzultace s ošetřujícím lékařem. Při důkladné předoperační analýze je plastickým chirurgem navrhnut optimální typ augmentace prsou. To zahrnuje určení přesné velikosti a tvaru implantátu, rozhodnutí o způsobu jeho umístění a linii řezu. Na specializované klinice by vám měli také poskytnout moderní 3D vizualizaci, abyste se mohla podívat, jak budou vaše prsa po zákroku vypadat, a to i v pohybu. Mnoho žen si přeje neadekvátně velké poprsí v poměru ke svému tělu, tato technologie by vám v podobné situaci měla zabránit v případě, že byste nedala na odbornou radu lékaře. Kvalita implantátu je v tomto případě rovněž zásadním kritériem pro výběr kliniky, kde operaci podstoupíte. ABClinic například pracuje výhradně s prověřenými kvalitními implantáty zaručujícími bezpečí a přirozený vzhled.

Tip redakce:  Nepodceňujte zdravé sezení v práci ani doma

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz