Zamlžovací systém je komfortní osvěžení v parném létě pro děti i dospělé

I vy se můžete připojit k řadám spokojených hostů Relaxcentra v Třinci. Je oblíbené mezi jednotlivci i rodinami s dětmi. Vyzkoušejte si novou atrakci, kterou je zamlžovací systém, jež přímo láká k chladivému a osvěžujícímu pocitu poté, co absolvujte wellness služby a sednete si na sluníčko s výborným jídlem a pitím. Zamlžovací systém má širokou škálu využití na zahradních párty, grilovačkách, ale i při koncertech a festivalech, kde vám osvěžení jistě přijde vhod. Zamlžovací systémy využijete také na terasách, zahradách i balkonech. Vytváření vodní mlhy je realizováno atomizací vody pod tlakem o 70 Bar samotnými tryskami nebo za pomoci ventilátoru, který vodní mlhu rozprašuje po okolí. Aplikace vody je maximálně šetrná k životnímu prostředí, zdravotně nezávadná a využijete je při práci i relaxaci. Kdykoliv potřebujete osvěžení, lze využívat zamlžovací systémy.

zamlžování

Zamlžovací systémy

Rovněž můžete využít zamlžování v nejrůznějších oborech jako je zemědělství, průmysl a další. Pro domácnosti či firmy jsou k dispozici zamlžovací a zavlažovací systémy, ale i nadzemní bazény a bazény zapuštěné do země a také veškeré bazénové příslušenství. Pomůžeme vám strávit léto bez starostí a s příjemným osvěžením, ať jste kdekoliv. Zamlžovací systémy jsou nenáročné na provoz a návratnost investice je extrémně rychlá.

Zavlažování

Zavlažování

Zamlžovací systémy pro vaši párty

Všechny výrobky jsou vysoké kvality a vy získáte bazén či zamlžovací systém nejvyššího standardu s použitím nejmodernějších technologií. zamlžovací zařízení dodávaná společností Infocom s.r.o. Najdou uplatnění v soukromých i veřejných zábavních parcích, zahradách, na veřejných promenádách i v oblasti zemědělské a živočišné výroby. Chcete osvěžit své přátele či hosty v parních letních dnech? Není nic jednoduššího, než si objednat zamlžovací systém.

1 Komentář od “Zamlžovací systém je komfortní osvěžení v parném létě pro děti i dospělé”

  1. […] Zamlžovací systémy se hodí také na terasy a balkony.  Vytváření vodní mlhy je vytvářeno díky atomizaci vody pod tlakem o 70 Bar samostatnými tryskami nebo je lze vytvořit za pomoci ventilátoru, který poté vodní mlhu rozprašuje po okolí. Aplikace vody je maximálně šetrná k životnímu prostředí, je naprosto zdravotně nezávadná. Zamlžování využijete i v provozech při práci – kdykoliv potřebujete osvěžení, hodí se tyto zamlžovací systémy. […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz