Remko: kvalitní německá vzduchotechnika

Firma Remko na našem trhu působí už více jak 20 let. A to díky kvalitě nabízených produktů a služeb. Na český a slovenský trh Remko dodává kvalitní německá topidla, klimatizace a odvlhčovače.

Pokud potřebujete vaši kancelář či podnik zchladit, zaručeně využijete průmyslové klimatizace. Specialisté z firmy Remko vám pomohou s výběrem optimální klimatizace pro vaše prostory. A to ne pouze online! Odborníci přijedou k vám do firmy, prohlédnou si prostory pro umístění klimatizace a následně vám zašlou vyhotovený projekt včetně cenové nabídky. Provedou také kompletní montáž, abyste vy už nic zařizovat nemuseli. Remko vám po celou dobu využívání klimatizace garantuje kompletní servis. Záruční doba na klimatizace je 36 měsíců, ale v případě zájmu si ji ještě můžete prodloužit.

odvlhcovace-obec

Bazénové odvlhčovače

Můžete si vybrat mezi několika druhy kvalitních klimatizací, kterými jsou klasické na montování, anebo mobilní, které se nemontují a můžete je tedy přesouvat z místa na místo.

V případě, že naopak potřebujete chlad eliminovat, vám přijdou vhod teplovzdušné topné soustavy neboli topidla. Topidla vyhřejí vaše výrobní prostory, kancelář nebo sportovní halu. Topidla mají dlouhou životnost, jsou bezpečná a navíc snadno ovladatelná.

Odvlhčovače vzduchu

Pokud vás trápí vlhkost a plísně v místnostech, nejen, že to degraduje váš dům, ale může se z toho vyklubat i zdravotní problém. Plísně mohou vést ke vzniku alergií, astma či zánětům kloubů. Jestliže s vlhkostí bojujete například častým větráním, ale stále to nepomáhá, pak vyzkoušejte odvlhčovače vzduchu do domácnosti.

Jestliže vlastníte krytý bazén, měli byste zvážit pořízení bazénového odvlhčovače. Správná vlhkost bazénu je velmi důležitá, abyste se v něm cítili dobře, a aby nedocházelo ke vzniku spór a plísní.

Na vlastní kůži si i vy můžete vyzkoušet, že odborníci z firmy Remko vám budou věnovat maximální péči a pozornost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz