Žižkov prochází mnoha změnami, nechcete být také u toho?

Kdysi býval spíš čtvrtí, kde žila pražská chudina – ale už v minulém století začal dostávat úplně nový kabát. V dnešní době je už jasné, že Žižkov čeká velká budoucnost a jeho přestavba nabídne spoustu pracovních míst, stejně jako útulných lokalit jako stvořených k rodinnému životu. Lokalita, jako je třeba ta Na Vackově, pak bude srdcem úplně nového světa, který budou lemovat nové byty a moderní infrastruktura se vším všudy. A místo je tu skutečně pro všechny, nepřidáte se?

Třetí pražská část, odkud je to všude blízko

Byty na prodej v Praze 3 přinášejí stovky možností, nejen pro bezdětné mladé páry, ale i rodiny, které mají trochu odlišné nároky. Moderní vybavení od A do Z je samozřejmost, u vybraných bytů pak nechybí předzahrádka, na níž si můžete vypěstovat vlastní zeleň.

Bude pro vás lepší 1+kk s výměrou necelých sedmatřiceti metrů čtverečních nebo dáte přednost třípokojovému bytu a jeho 78 metrům? V každém případě, byty v Praze na Žižkově nabídnou vše, co potřebujete k životu – školy, sportovní vyžití, restaurace a možnosti nákupu, stejně jako poštu a městské parky lákající ke krátkým vycházkám, při nichž si lépe pročistíte hlavu od celodenního shonu v práci. Co třeba Malešický park nebo blízké Židovské pece? I v rámci celé Prahy jde o velmi oblíbené destinace.

Volné byty jsou stále ještě k mání…

I když se projekt Na Vackově pomalu blíží do finále, pořád zbývá značný počet bytů k rezervaci, včetně těch nejprostornějších, tedy 5+kk, které budou vyhovovat i potřebám početnějších rodin. Lodžie, balkon, v některých případech i střešní terasa nebo předzahrádka, račte si vybrat podle svého nejlepšího gusta.

A pokud přemýšlíte právě o Žižkově, proč si nepřipomenout jeho slavnou historii? Ta je totiž úzce spjatá nejen s císařem Františkem Josefem I., ale i dalšími velkými osobnostmi.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz