Zabookujte si dovolenou s předstihem a slevou

Zima je nejlepším obdobím na zamluvení dovolené. Zdá se vám to příliš brzy? Nikoliv. Právě teď jsou k dispozici tzv. first minute pobyty s výraznou slevou. Trocha plánování dopředu se vám finančně vyplatí.

kapverpy

Samozřejmě záleží na vaší konkrétní situaci, ne každý může dnes říci, kdy bude mít možnost vzít si dovolenou. Pokud to štěstí máte, neváhejte. Jednak z hlediska ceny a jednak proto, že při zařizování v červnu by mohli mít ve vašem termínu hotely už plno.

Ti, kdo si objednávají už teď, mají největší výběr. Jestliže vám není jedno, kam pojedete a kde budete bydlet, zařizujte raději s předstihem. Rozhodně není pravda, že last minute nabídky jsou nejlevnější. Víme stoprocentně, že nejvyšší ceny jsou tehdy, když si dovolenou vybírá nejvíce lidí (květen – červen), teď jsou ceny taky ještě nízké.

Mnoho cestovek má v nabídce přímo kategorii first minute zájezdy. V kategorii first minute zájezdy od cestovky 29 jsou v současné době ještě zimní nabídky, ale když si vyfiltrujete termín prázdnin, dostanete to, co hledáte.

Už víte, kam to bude?

Teď jste v pozici, kdy si můžete vybírat. Za výhodné ceny jsou k dispozici všechny destinace, takže nejste limitováni nízkým rozpočtem.

Jako každý rok: Mezi klasické destinace, které Češi každoročně navštěvují, patří Chorvatsko, Itálie Bulharsko. Jsou od nás relativně blízko a nabízí příjemné prostředí.

Něco trochu luxusnějšího za přijatelnou cenu: Jestli jste už výše uvedené země navštívili, zkuste jiný evropský stát. Vřele doporučujeme řecké ostrovy nebo Španělsko. A odtamtud už je to jen kousek do Afriky, Egypt taky není na škodu.

Poznávací dovolená: Netoužíte po moři? Dobrou volbou bude Švýcarsko a procházky po horách, nebo Anglie a procházky po městech.

Šílené destinace: Pro případ, že byste do léta vyhráli loterii, můžete zkusit třeba dovolenou v Antarktidě, Zimbabwe nebo na Kajmanských ostrovech.

Nezapomeňte, že kdo šetří, má za tři. Buďte chytří.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz