3 tipy na atraktivní letní dovolenou

Přesto, že leden teprve finišuje, už mnoho lidí pomýšlí na letní dovolenou. Ono to má bezesporu své výhody. Mnohem lepší je předně naplánovat vhodnou zemi, destinaci a následně číhat na výhodnou nabídku. Hádat se s partnerem na poslední chvíli, kam vůbec vyrazíme, by mohlo zapříčinit, že ty nejlepší nabídky vám proklouznou mezi prsty. Rovněž si takto člověk udělá hrubou představu o cenách a ví, kolik musí našetřit nejen na samotný zájezd, ale i další výdaje a útratu. V dnešním článku přinášíme tipy na dovolenou a věříme, že si určitě něco vyberete. 

travel

Dovolená v Turecku

Chcete-li prožít nezapomenutelnou dovolenou, pak vycestujte na dovolenou do Turecka. Každý rok sem zamíří miliony turistů, aby spatřili kilometry písečných pláží, šumící moře, krásná letoviska, památky a prvotřídní golfová hřiště. Ovšem to zdaleka není vše, jak Turecká tak Egejská riviéra potěší všechny nadšence windsurfingu, jachtingu či plachtění. 

Dovolená na Severním Kypru

Pokud milujete historii a specifickou přírodu, pak ovšem vycestujte na Severní Kypr. Více než třetina ostrova patří od roku 1974 k Turecké oblasti. Tato část ostrova má nejen překrásnou přírodu, ale i pamětihodnosti, které nikde jinde na jihu nenajdete. Pobřežní město Kyrenia ukryté za pohořím Pentadaktylos patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům.

Dovolená v Itálii

Itálie patří pro její dostupnost k velmi oblíbeným. Od této dovolené můžete očekávat mnohem více než úžasné pláže. Například bohatou historii, kulturní tradici a výtečnou kuchyni. Výběr je vskutku pestrý a můžete se vydat za krásami světoznámých Benátek, jezera Lago di Garda, ostrovy Sicílie a Sardinie, Florencie, Neapol nebo navštívit sídlo papeže ve Vatikánu. Vyberte si místo, které vás láká nejvíce, a začněte pomalu plánovat dovolenou snů. Nabídka las minute je bohatá, ale určitě se vyplatí vědět, kam míříte ještě dřív, než kliknete na nabídku pouze kvůli atraktivní ceny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz