Vzhůru do oblak s kvalitním pojištěním odpovědnosti

Nabídka pojistných produktů je velmi pestrá a najdete v ní i speciální typy pojištění, které ještě relativně nedávno nebyly dostupné. Patří k nim také pojištění odpovědnosti pilota za škodu způsobenou na vypůjčeném letadle. Pro koho je tato pojistka určena a která pojišťovna ji nabízí za velmi výhodných podmínek?

Pojištění odpovědnosti pilota je určeno pro piloty, žáky a instruktory létání, kteří mohou poškodit vypůjčené letadlo. Využití nachází také v rámci leteckých soutěží a na veřejných vystoupeních. Podstatou produktu je tady úhrada škody způsobené na samotném stroji a nikoliv jeho provozem. Jednou z mála pojišťoven nabízejících tento typ pojištění je ERGO pojišťovna.

Online pojištění pilotů od ERGO má celosvětovou platnost bez příplatku a v základní ceně zahrnuje pojištění pro piloty, instruktory a žáky. Produkt je nabízen ve dvou variantách – včetně vyššího standardu v podobě varianty Plus s příplatkem připojištění finančních škod. Uzavření je snadné a netrvá déle než pár minut. V případě platby kartou má okamžitou platnost. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou s možností automatického prodloužení nebo na dobu určitou s trávním v délce 3, 6 a 9 měsíců.

Tip redakce:  Jak si jazykový pobyt co nejvíce užít

Volitelný limit pojistného plnění se pohybuje od 50 do 600 tis. Kč a výše spoluúčasti je jednotných 10 %. Pojištění se vztahuje na letadla registrované v některé z členských zemí Mezinárodní organizace pro civilní letectví, která nejsou ve vlastnictví pojištěných osob. Termín letadlo může dle pojistné smlouvy označovat letoun, rotorové letadlo (vrtulník), kluzák, ultralehký letoun, ultralehký vrtulník či ultralehký motorový vírník.

Chcete se o produktu dozvědět více? Informace a ceník pojistného pro piloty najdete na ergo.cz.

3 Komentáře od “Vzhůru do oblak s kvalitním pojištěním odpovědnosti”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz