Výuka angličtiny Brno

Jazyková škola  Pelican

 Máte právě v ruce čerstvé maturitní vysvědčení, ale přijetí na vysněnou vysokou školu se vám vzdálilo a zkoušet štěstí můžete zase až v dalším ročníku přijímacích zkoušek? Případně si vlastně ještě vůbec nejste jisti, jestli chcete minimálně tři další roky studovat nebo ve kterém oboru by bylo vhodné si začít hledat profesní uplatnění?

Všechny nerozhodné pod svoje křídla schová jazyková škola Pelican. Nabízí možnost – pomaturitní studium Brno, které trvá jeden rok. Po tuto dobu vám tak může zůstat i status studenta, než vám ho dá zmíněná vysoká škola. V případě, že jste navíc na první pokus neuspěli a budete se hlásit na bakalářské studium podruhé, vám pravidelné denní docházení na výuku pomůže nevypadnout z učebního rytmu.

Angličtina Brno

A pokud už se přece jen poohlížíte po nějakém tom zaměstnání nebo alespoň brigádě, studium na jazykovce vás rozhodně tak časově nevytíží jako to klasické, jelikož trvá pouhé čtyři hodiny denně a není tedy problém jej zkombinovat ani s pozvolným nástupem do světa osob výdělečně činných. Další výhodou je i to, že přijati jste prakticky okamžitě, neskládáte žádné zkoušky, takže není problém se na jazykovku dostat ani trochu na poslední chvilku tehdy, když jste například spoléhali na odvolání na VŠ, které nevyšlo.

Pomaturitní studium Brno

Současně si v klidu můžete rozmyslet, které oblasti byste se rádi později věnovali. Dobrou znalost anglického jazyka zaručeně uplatníte v dnešní době při mnoha příležitostech, a to nejen v profesním životě, ale také v osobním. Domluvíte se kdekoli v zahraničí, poradíte si na dovolené, získáte nové přátele nebo dokonce i lásku.

Výuka angličtiny  Brno probíhá v moderním školicím středisku, kde je dostupné veškeré zázemí včetně parkování. Lektoři ze školy Pelican jsou odborníci, kteří svoje dlouholeté zkušenosti získali přímo v přirozeném kontaktu s jazykem, prostředím a lidmi. A stejné principy si přinesli také do svých učebních metod. Pelican se v Brně stal renomovanou institucí zaměřenou kromě angličtiny také na němčinu, španělštinu, francouzštinu, ruštinu a slovenštinu. Angličtina Brno

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz