Výstava MOBIL SALON 2013

Výstava MOBIL SALON 2013

 
Letošní výstavní sezonu na českobudějovickém výstavišti zahájí ve dnech 19. – 21. dubna 21. ročník výstavy MOBIL SALON. Záštitu nad letošním ročníkem výstavy přijal hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.

Výstava Mobil salon

 

Výstava MOBIL SALON 3013

 

Součástí výstavy je letos již druhý ročník Veletrhu cestovního ruchu s úsměvem – Cyklisté a turisté vítáni, zaměřený na aktivní trávení volného času jednotlivců i celých rodin, který přináší tipy a náměty na výlety, prezentace turistických oblastí, měst, regionů, středisek, hotelů, a prezentace turistických atraktivit a cestovního ruchu.

Návštěvníci se mohou těšit na cyklonovinky, mapy, tipy na výlety a přednášky na aktuální témata např. „Plavba hausbótem po kanálech, řekách a jezerech v Evropě“, „Lipno baví celou rodinu“, „Představení a pozvánka do Zoologické a botanické zahrady města Plzně“, „Prezentace památníku Lidice, Ležáky a kulturní památky Lety“ nebo prezentace cyklostezky v JČ.

Tip redakce:  Dobré kulečníkové tágo dělá mistra

Uskuteční se také 16. ročník soutěže „O nejhezčí turistickou pohlednici ČR“ s výstavou turistických pohlednic a 2. ročník sladkého „Marmeládobraní“ – soutěže o pohádkovou marmeládu.

Pro laickou i odbornou veřejnost budou po celou dobu výstavy v pavilonu T1 – Pavilonu automobilů připraveny prezentace automobilů od rodinných až po luxusní vozy.

Nejen všechny aktivní řidiče zveme na Výstavu – koncepce, plány a záměry k dopravní situaci a obslužnosti ve městě České Budějovice, kde proběhnou prezentace jihočeského koordinátora dopravy s informacemi k dopravní obslužnosti Jihočeského kraj. Pořádá ji Statutární město České Budějovice. Proběhne zde také soutěž o „Nejkrásnější automobil Mobil salonu 2013“ o kterém svými hlasy rozhodnou návštěvníci a vylosovaný návštěvník se může těšit na luxusní tablet od společnosti GIGACOMPUTER!

Tip redakce:  Dosloužilo vaše auto? Zlikvidujte je zdarma

Dále můžete shlédnout RC modely, prezentace formule na spalovací motor – Formula Student a Predators Drag Team České Budějovice s přehlídkou a ukázkou nejrychlejších dragsterů.

V pavilonu Z – Pavilonu bezpečnosti budou k vidění společné ukázky zásahu složek Integrovaného záchranného systému – Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje a Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje, při retro ukázce dopravní nehody na volné ploše před pavilonem Z.

Po celou výstavu budou návštěvníkům k dispozici řidičské a motocyklové trenažéry, simulátor nárazu, testy bezpečnosti silničního provozu nebo možnost konzultovat s Městskou policií dopravní problematiku a seznámit se s prvky aktivní a pasivní bezpečnosti automobilů a dětských autosedaček. Dozvíte se, jak má vypadat správně vybavené jízdní kolo a něco o alkobrýlích.

Tip redakce:  Otto Placht výstava v pražské Špálově galerii

Novinkou letošní výstavy je „Monster Truck Show“, která nabídne ukázky rychlé jízdy, smyků, průjezd ohněm, jízdu na dvou kolech a demolici autovraků.

Vyznavači adrenalinu na motocyklech určitě navštíví další novinku výstavy „Jedeme v tom všichni“ s doprovodnou show a autogramiádou kaskadérů.

Letošní novinkou budou také odpolední rockové koncerty v Pivovarské zahradě každý den vždy od 14:00 hodin. Milovníci rockové muziky se mohou těšit v pátek na skupinu ARTVOX, v sobotu na skupinu TLUSTÁ BERTA a v neděli na ROMANA DRAGOUNA A PROGRES 2.

Další novinkou je také účast Armády České republiky, jejíž prezentace s vojenskou technikou budou připraveny v pavilonu T1. Ukázky výcvikového vozidla T – 815 Multilift můžete shlédnout na parkovišti P5 a na ploše 317.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz