Výkup obrazů ve třech krocích

Chystáte se prodávat obrazy a přemýšlíte, jak je nejlépe zpeněžit a hlavně kde? Rozhodně neudělejte tu chybu, že obrazy prodáte pod cenu. Výkup obrazů včetně jeho odhadu vám nejlépe zajistí v galerii Kodl. Prodávat někde na internetu či mezi pofiderními prodejci by se vám mohlo šeredně vymstít. Ještě než přistoupíte k tomuto kroku, přečtěte si pár následujících rad.

Výkup obrazů za  příjemnou  cenu

Možná se domníváte, že váš obraz nemá požadované hodnoty. Pokud však nejste skutečný odborník, nechte toto posouzení na profesionálech. Odhad obrazů vám zaručí nejen správnou cenu daného díla, ale i případný prodej. Ať už v komisi či aukční síni, kde může být vydražen.

Výkup obrazů, je možný

Pravdou zůstává, že poškozený obraz se nabízí mnohem hůř. Kolik jít tedy s cenou dolů, je opět otázka pro odborníka. Tady se vám nabízí dvě možnosti. Opět kontaktovat galerii Kodl, kde vám poradí s případným restaurováním obrazů včetně nového rámu. Vy si sami spočítáte, zda chcete investovat a zvýšit tak šanci na prodej obrazu nebo se spokojíte s případnou ztrátou. Ostatně vám i velmi rádi poradí. Váš obraz pak může putovat rovnou do aukční síně či komisního prodeje. Restaurování si zajistí a uhradí nový majitel.

Výkup obrazů, galerie Kodl

Obraz stačí detailně vyfotografovat a popsat jeho klady i zápory. I takto se dá učinit odhad obrazu, aniž byste museli cestovat i s dílem tam a zpět, kde hrozí další poškození nebo dokonce odcizení. Můžete do galerie Kodl i zatelefonovat a domluvit si návštěvu u vás doma, kde se obraz posoudí. Sepíšete na místě smlouvu a obraz si odvezou, následně budete informováni o dalším postupu. Rozhodně se vyplatí věnovat tomuto kroku patřičnou pozornost. Zjistit, že cena obrazu byla mnohem vyšší až po prodeji by nebylo asi příjemné.

 

výkup obrazů

 

                                                                                                                         Výkup obrazů

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web:  www.galeriekodl.cz

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz