Aukce obrazů, výkup obrazů, aukční síň, výstavní galerie

Galerie Praha Logo Galerie Kodl

Aukce obrazů, výkup obrazů, aukční síň, výstavní galerie

Galerie Kodl je aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Mezi její hlavní priority patří vysoká garance prodávaných uměleckých děl a profesionální přístup, který zajišťuje jako čtvrtý nejmladší z rodinné generace PhDr. Martin Kodl, absolvent Univerzity Karlovy a soudní znalec se specializací na české malířství 19. a 20. století.

V neděli 24. května 2014 se na pražském Žofíně od 13. hodin uskuteční již tradiční jarní Aukční den Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín.

Sběratelům umění bude nabídnuto přes 450 uměleckých děl s celkovou vyvolávací cenou 80 milionů Kč. Finanční výtěžek z prvních 10 položek bude předán v celkové výši jako donátorský dar na účet Centra Paraple.

O největší překvapení aukce se může postarat hned několik významných uměleckých děl.

Unikáty aukčního dne

Sugestivní, vysoce sofistikovaná práce Bohumila Kubišty Žena s kočárkem, začínající se vyvolávat na 9 milionech korun či zcela raritní, ojediněle se vyskytující Fillovo rané dílo Kytarista, reprezentující počátky světového analytického kubismu. Vrcholný český surrealismu je zastoupen vynikajícím obraz malířky Toyen Larva II za 4,5 miliony korun či pastorálně surrealistická kompozice od výrazného solitéra Františka Janouška, startující na 1,7 milionech korun. Aukční den vám nabídne další umělecké poklady.

Více informací o Aukčním dni najdete na internetových stránkách Galerie Kodl www.galeriekodl.cz. Aukční den
24. květen 2015, 13 hodin
palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz