Výkup obrazů. A víte, jak tento proces probíhá?

Výkup obrazů není široké veřejnosti natolik známý, jako například výkup zlata nebo stříbra. Možná ani vy nemáte s tímto slovním spojením zkušenosti a možná o něm dokonce slyšíte poprvé – což ale vůbec nevadí! Jestliže máte doma na půdě ukryté staré obrazy, které vám darovala vaše prababička, a nevíte, jak s nimi naložit, je výkup obrazů určený právě vám. Určitě je dobré vědět, jak celý proces probíhá a co od něho můžete očekávat. Proto si v dnešním článku výkup obrazů blíže představíme a prozradíme vám, co obnáší.

 

 

Výkup obrazů
Výkup obrazů

Výkup obrazů nepředstavuje noc složitého

Samotnému prodeji obrazů musí předcházet jeho ohodnocení, které je pro výkup obrazů klíčové. Ještě než se tedy rozhodnete dílo nabídnout k prodeji, měli byste znát jeho cenu. Nejenže tak nepřijdete na buben, ale zároveň i předejdete řadě komplikací nebo nepříjemných problémů. Odhad obrazu můžete zvládnout i z pohodlí vašeho domova. Jak? Stačí pořídit dostatečně kvalitní fotografii obrazu či obrazů a zaslat je do Galerie Kodl. Tam vám dílo zhodnotí a zároveň vám pomohou najít ten nejlepší způsob, jak obraz prodat.

Jaké možnosti nabízí výkup obrazů?

Výkup obrazů lze pojmout hned dvěma způsoby a to buď aukčním, nebo komisním prodejem. Záleží jen na vás, pro kterou variant se rozhodnete. Využít můžete i možnosti konzultace s odborníkem, který svému řemeslu rozumí. Je-li dílo poškozené, nemusíte se bát, že se vám díky této skutečnosti budete jen ledabyle povalovat na půdě. Můžete si jej nechat zrestaurovat a zarámovat, což ještě více zvýší jeho prodejní hodnotu.

Výkup obrazů, aneb jak udělat někomu radost?

Máte-li doma obrazy, kresby nebo jiná kreativní díla, nabídněte je k prodeji. Vy možná nepatříte mezi nadšené sběratele, ale někomu jinému mohou obrazy udělat radost. Stihnout to můžete ještě před Vánoci, díky čemuž možná někomu nadělíte pod stromeček příjemný dárek, který se mu bude hodit do sbírky!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz