Výklad karet „Karty kouzelné mapy

Máme tady zkušenou kartářku, paní Filipovou, které jsme se zeptali na několik otázek ohledně výkladu karet.

 Paní Filipová, jak jste se dostala k výkladu karet?

Jako první se ke mně dostali „Karty kouzelné mapy“. Šla jsem do knihkupectví s úmyslem si koupit vykládací karty. Nejprve jsem si na internetu vyhlídla jiné…, ale když jsem si  brala do rukou několik druhů karet, tak tyto byly TY, které mne oslovily. Energeticky se na mne napojily a já jsem se od nich nemohla odloučit.

Když jsem přišla domů a poprvé jsem se s nimi seznamovala, bylo to kouzelné. Cítila jsem jejich sílu. Práce s těmito kartičkami mně neskutečně naplňovala a cítila jsem ohromnou sílu. Sílu, která se dá popsat jen těžko. Cítila jsem se tzv. “ nabitá“. Tento pocit můžete zažít pouze při práci, kterou opravdu milujete.

Tip redakce:  Potrpíte si na krásu? Víme, co by nemělo chybět vám, ani vašemu interiéru

Karty kouzelné mapy

Jakým způsobem se s těmito kartami pracuje?

Výklad karet může provádět skoro každý, kdo má tuto potřebu. Někdo má dar vykládat karty a vžít se do pocitů druhých, a někdo třeba jen tak, může laškovat a zkoušet pouze sám pro sebe.

 ,,Kouzelné mapy jsou takovou cestou Vašim životem

Přesný návod nebo rituál Vám dávat nemohu, neboť každá osoba to má jiné, ale nejdůležitější je si karty kupovat osobně, protože energeticky víte, které k Vám sednou. Nikdo by Vám neměl radit, jaké by to měly být karty. Když si přinesete karty domů, samozřejmě se s nimi musíte seznámit. Osahat si je, přivítat je a nějakou cestou se na ně napojit. Když jste si jistí, že jste napojení můžete začít.

Jak se karty vykládají?

Typu výkladu je několik.

1) Takový ten základ je výklad karty na  jeden den.

Zamícháte karty a soustředíte se na to, co vás čeká právě dnes. A už víte jaký budete mít den… Malý rádce k tomu, jak si naplánovat den nebo co od něj čekat.

Tip redakce:  Kde sehnat ideální šaty pro vás velký den?

2) Další typ je výklad karet ze tří karet.

Ukazují Vám kde, jste se nacházeli v minulosti, proč Vám problém vzniknul,  co Vám ta situace přinesla do současnosti a jak to bude pokračovat.

3) Složitější typ výkladu je ze šesti karet.

Je to podrobnější výklad a více se z něj dozvíte. Je to časově náročnější, ale stojí to za to. Tento výklad začíná vlivem minulosti podobně jako v předchozím popisu, dále na to navazuje současná výhodná pozice, čím Vás tato situace obohatila, pak přichází karta která Vám chce sdělit „čemu se bráníte“…, to je velmi zajímavé, mnohdy ani netušíme, proč to tak je, ale spoustu věcí si ujasníme. Dále nastupuje karta  „nečekaná pomoc“, to je karta, která by Vám měla povědět kdo nebo, co Vám má pomoci v dané situaci. Pátý krok nám ukazuje správný čin, co od této situace máme čekat nebo co máme udělat a naposledy samozřejmě budoucí výsledek.

Tip redakce:  Umělé oplodnění - krok po kroku

Ještě můj poznatek z praxe, pro mne každá karta byť stejná u jiného výkladu značí různé věci. Karta má několik významů, ale společně s dalšími kartami se mění a vzájemně se ovlivňují.

 

Tak tedy malý návod na to jak vyložit kartičky. Jak s nimi pracovat.

Pokud máte potřebu jít a koupit si karty, jistě to udělejte. Pokud máte tu potřebu vědět, co Vás čeká a jak vaše situace dopadne a nejste si jistí, zda byste to zvládli, jsem tady já a jsem ochotna Vám vaši situaci rozlousknout.

Pokud by měli paní Filipová čtenáři zájem o váš výklad karet, kde vás najdou?

Vytvořila jsem si své webové stránky, zde mne najdete www.zmensvujzivot.eu  anebo také tvořím velmi příjemné FB stránky Změň svůj život ( smějící se smajlík).

Jsem Vám k dispozici a s láskou a radostí Vám zodpovím jakoukoliv otázku.

Zdenka Filipová

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz