Vydejte se za japonskými specialitami do Lázní Luhačovice

Jako každý rok tak i letos můžete během února objevovat tradiční japonskou kuchyni v luxusním ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu v Lázních Luhačovice, a. s. Speciality japonské kuchyně si můžete vychutnat během všech únorových pátků a sobot. Ve vyhlášené stylové Francouzské restauraci hotelu Alexandria vám zdejší kuchaři připraví japonské speciality přímo před vašima očima z čerstvých surovin. Spojte relax v Lázních Luhačovice se skvělým gastronomickým zážitkem a ochutnejte sushi – nejznámější jídlo ze země vycházejícího slunce.

Lázně Luhačovice

Lázně Luhačovice

,,Přijďte si k nám pochutnat na těchto malých uměleckých dílech. V nabídce máme i degustační menu za cenu 330 Kč, s porcí rýžového vína saké jako pozornost. Degustační menu zahrnuje Kimchi palačinku, polévku Sundae-Gukbap, sushi Nigiri Ebi (s krevetou), Maki Sake (s lososem), Higagako salát s orientální zálivkou a jako dezert Kaki ve vanilkovém sirupu. Ochutnejte pestrobarevné pokrmy Japonska, které je nejen zemí vycházejícího slunce, ale i zemí originální gastronomie. Přímo před očima vám připravíme tradiční a oblíbené “SUSHI”. Termíny jsou 5. – 6. 2., 12. – 13. 2., 19. – 20. 2., 26. – 27. 2. 2016. Pověst nejchladnějšího měsíce v roce vylepší i Svatý Valentýn, který zahřeje nejedno srdce. U nás v Alexandrii si můžete vychutnat od pátku 12. do neděle 14. února 2016 “Menu pro zamilované”. V březnu si zase každý pátek až neděli zpestříte svůj jídelníček o zdravé, vynikající a čerstvé “Speciality z mořských ryb,” informovala ředitelka hotelu Alexandria Miloslava Fialová.

lázně
Příjemný zážitek ve Francouzské restauraci můžete umocnit návštěvou hotelového wellness centra ve stylu starořímských lázní. Zážitkový bazén, whirlpool, Kneippův chodník, vyhřívaná lehátka a saunový svět jsou to pravé pro načerpání energie. Navíc při konzumaci nad 300 Kč na osobu získáváte slevu 30 % na vstup do wellness centra.

Více informací na www.HotelAlexandria.cz a na Facebooku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz