Vydejte se do Val di Fiemme v zimě i v létě za sportem

Název Val di Fiemme jste již určitě někdy slyšeli. Jedná se o údolí v severní Itálii, v oblasti Trentino. Proslavené je zejména svými sjezdařskými areály a běžeckými trasami, jedná se o jedno z nejvěhlasnějších lyžařských středisek na celém světě. Více informací o Val di Fiemme najdete zde.

Ovšem Val di Fiemme, to není pouze válení se ve sněhu a sjíždění černých sjezdovek. Ačkoliv lyžování je zcela nepochybně největší náplní a lákadlem této oblasti, své kouzlo si udržuje i v létě. Místo lyží a sněhu na vás ovšem čeká široká řada zpevněných i nezpevněných cest pro cykloturistiku. V létě do Val di Fiemme cestují rodiny s dětmi, aby otestovaly své cyklistické dovednosti. A v posledních letech zde navíc cyklistika nabývá na stále větším významu.

Ať už se ovšem rozhodnete se do Val di Fiemme vydat v létě či v zimě, budete muset shánět přístřešek. Poptávka po ubytování je obrovská, proto je nejlepší začít se o svůj pobyt zajímat co nejdříve. Jinak by se mohlo velice jednoduše stát, že na poslední chvíli budete muset začít plánovat svou rodinnou dovolenou hezky od píky.

Aby však nebylo všechno černé, ve Val di Fiemme se pochopitelně nachází nepřeberné množství hotelů, apartmánů i penzionů všech kategorií, nemusíte se tedy bát, že byste si nevybrali svůj ideál. Nezřídka nabízí hotely slevy a různé výhodné nabídky, které vám mohou váš pobyt výrazně zlevnit. Více informací o Val di Fiemme najdete zde.

Val di Fiemme má své specifické kouzlo, které se těžko popisuje slovy. Pokud tedy vymýšlíte dovolenou, určitě ho zvažte. Tak jako miliony turistů i vy poznáte, v čem je tamní příroda i kultura naprosto výjimečná.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz