Volná místa pro řidiče

Volná pracovní místa pro řidiče

Sháníte práci ale už dlouhou dobu nemůžete nic najít? Máte řidičský průkaz skupiny „B“? Podívejte se po práci řidiče. Ať už se budete chtít nabídnou jako řidič vnitrostátní či mezinárodní, existuje spousta nabídek práce přímo pro vás.

Volná místa pro řidiče

Volná místa pro řidiče

 

Požadavky jsou většinou řidičský průkaz skupiny „B“, ale měli byste být aktivními řidiči, slušné chování, odpovědnost a samostatnost. Důležitá je také časová flexibilita. Pokud totiž budete pracovat v PPL službě, balík na odvoz může přijít kdykoli.

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Na tuto pozici musíte mít platný řidičský průkaz C,E , platnou digitální kartu a profesní průkaz a k tomu ještě platné lékařské osvědčení. Hrubý plat se pohybuje kolem dvaceti tisíc měsíčně, ale záleží na společnosti, pro kterou budete jezdit.

Mzda se liší tím, v jaké zemi hodláte jezdit. V České republice to je většinou výše uvedený plat, ale v Německu se může vyšplhat až do dvojnásobku. Záleží tedy na vás, jestli chcete jezdit pouze ve své rodné zemi, nebo jestli nemáte závazky a nedělá vám problém se do Německa buď přestěhovat anebo tam trávit většinu svého času.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Stejně jako u vnitrostátní, i tady potřebujete řidičský průkaz C,E. Tento typ práce je vhodnější pro osoby bez dětí, protože můžete být například 14 dní na cestách po EU a jeden víkend doma. Takže dva víkendy v měsíci by dětem asi nestačily. Hrubý plat je o něco vyšší než u vnitrostátní kamionové dopravy a pohybuje se kolem 25 000 Kč/měsíc.

Hrubá mzda může být různá, liší se především pracovní dobou. Zaplaceno dostanete více, když budete na cestách čtrnáct dní a doma jenom o vikendu, než když budete jezdit s kamionem v sobotu a v neděli.

Nabídky práce

Na nabídky práce jako řidiči kamionu se můžete podívat na zde přiložených stránkách, kde si stačí pouze vybrat, zavolat a práce může být vaše. Volná místa pro řidiče

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz