Vlastníte iPhone? Máme pro vás tipy, jak jej efektivně chránit!

Pokud jste hrdým majitelem stylového iPhonu, jistě i vy chcete, aby vám přístroj vydržel fungovat co možná nejdéle. Pokud si myslíte, že tomu tak bude bez vašeho přičinění, jste na velkém omylu. Pravda je, že právě člověk je pro telefon největší hrozbou a současně i jediným, kdo může pro jeho ochranu něco udělat. Bojíte se o svůj iPhone, ale nevíte, jak ho ochránit před poničením? Právě s tím vám poradíme…

iphone náhledový

Kryt jako nutný základ! Jaký vybrat? 

Základním ochranným prvkem každého telefonu musí být kvalitní kryt. V současné době je možné koupit kryty na iPhone 4, 4S, 5, 5S i 6 v různých materiálových provedeních, což je první věc, na kterou si určitě musíte dát pozor. Existují kryty z plastu, hliníku, kombinace hliník –plast, dále také kryty silikonové či ze dřeva. Platí, že co materiál, to trochu jiný stupeň ochrany. Velmi odolné jsou určitě kryty z hliníku, silikonu a také plastu. Ve všech případech se jedná o lehké, ale současně i pevné materiály, které dokáží telefon ochránit i při pádu.

iphone, zelený obal

 

Musí dokonale sedět 

Pamatujte si, že kryt musí na telefonu perfektně sedět. Pokud máte model iPhone 5, musíte vždy vybírat kryt na iPhone 5 apod. Pokud by tomu tak nebylo, nemůžete počítat s tím, že kryt telefon ochrání. Dobrou volbou jsou určitě kryty v provedení „open face cover“. Ty chrání tělo, mají speciální výřezy pro tlačítka, porty i fotoaparát, ale displej nechávají volný, aby šel pohodlně ovládat.

iphone, rose

 

Pár rad na závěr…

Má-li být ochrana přístroje opravdu efektivní, jen na kryt se raději nespoléhejte. Dobrým doplňkem jsou i stylová pouzdra na iPhone 6. I v jejich případě musí při výběru na prvním místě stát kvalita – doporučujeme pouzdra z pravé či umělé kůže. Vhodným doplňkem je ochranná folie na displej a kryty do konektorů. Nezapomínejte ani na ochranu softwaru. Více na toto téma najdete zde.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz