Netradiční, ale skvělý dárek: Dárkový poukaz na řidičský výcvik

Máte ve svém blízkém okolí někoho, do již delší dobu hovoří o řidičském průkazu? V tom případě neváhejte a udělejte mu radost netradičním dárkem v podobě dárkového poukazu na řidičský výcvik v renomované Autoškole Student. Hodnotu poukazu určíte podle svých potřeb a navrch dostanete učebnice a výukové CD zdarma. A co je nejlepší? Výcvikem v pražské autoškole zajistíte, aby se z obdarované osoby stal svědomitý řidič. Chcete znáte důvody, proč je Autoškola Student správnou volbou? Máte je mít!

fabia12

Výběr autoškoly je zcela zásadní, protože ne každá nabízí kvalitní výuku. V praxi se setkáte se zkrácenými jízdami, které netrvají zákonem stanovených 45 minut, nezkušenými instruktory, zastaralým vozovým parkem a dalšími neduhy. V čem je Autoškola Student jiná?

Pražská autoškola patří mezi nejlepší v oboru

Autoškola Student patří mezi největší v Praze a momentálně v ní pracuje 16 vysoce kvalifikovaných instruktorů s letitou praxí. Nebude-li studentovi vyhovovat přidělený učitel, jednoduše požádá o výměnu za jiného. Za zmínku stojí i to, že výuka probíhá i v angličtině a ruštině. Zájemci se mohou zúčastnit i výcviku v automobilech s automatickou převodovkou (ten probíhá pouze na Praze 2).

Co se týče vozového parku, čítá 18 výcvikových vozidel, která nejsou starší 6 let. Díky pravidelnému servisu jsou ve vynikajícím technickém stavu, havarijně pojištěná a v zimě přezutá na zimní pneumatiky.

Autoškola v Praze má ještě další eso v rukávu. Konkrétně jde o inovativní on-line studovnu umožňující rezervaci přednášek, sledování přednášek a instruktážních videí přes internet (kdykoliv a kdekoliv) či zkoušku e-testů nanečisto.

Kde dárkový poukaz seženete?

Potřebujete snad další důvody, proč darovat poukaz na řidičský výcvik v Autoškole Student? Zakoupíte ho osobně na některé z poboček, e-mailem nebo v e-shopu na www.autoskolastudent.cz. A pozor, dárkové poukazy lze uplatnit na libovolný kurz či kondiční jízdy!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz