Virtuální realita

Virtuální realita v praxi

Již dlouho si kladete otázku, co znamená pojem virtuální realita, o němž se v poslední době hojně mluví? Jedná se o moderní technologii, jež umožňuje uživateli integraci s prostředím, jež je nasimulováno. Svět vyvolaný touto velice moderní technologií vytváří iluzi skutečného světa, nebo se s její pomocí může člověk pohybovat ve fiktivním světě počítačových her.

virtuální realita

Virtuální realita je hojně využívána hned v některých odborných odvětvích, příkladem může být lékařství (počítačová tomografie), sport, konstruování různých průmyslových součástí prostřednictvím CAD, armáda. V současné době však největší podíl zaujímá ve světě zábavy.

Jak můžeme virtuální realitu používat a co vše k tomu potřebujeme? První potřebnou proprietou by měl být váš smartphone, poté je nutno použít specializované brýle a rukavice, jež vám umožní simulovat hmatové vnímání. Brýle dokáží projektovat obraz z různých úhlů. Z těchto obrázků pak mozek dokáže poskládat trojrozměrný obraz.

Nejnovějším produktem na obchodním trhu využívajícím technologii virtuální reality jsou VR brýle. Tyto brýle vám může nabídnout specializovaný obchod VRbox.cz. Na stránkách tohoto obchodu najdete hned několik brýlí zprostředkovávajících virtuální realitu.

Jaké VR brýle vám doporučíme?

Jedním z produktů, jež bychom vám rádi doporučili, jsou brýle VR CASE 3PLUS. Tyto brýle pro virtuální realitu jsou jedny z nejprodávanějších. Jejich výhodou je to, že podporují všechny smartphony, jež mají uhlopříčku mezi 4 a 6 palci. S jejich pomocí se podíváte na film či video, zahrajete si hru, nebo si můžete užít případně i rozšířené virtuální reality.

Druhým produktem, jenž představíme je UNOFFICIAL GOOGLE CARDBOARD. Jedná se o nejlevnější Cardboard na českém trhu. Tyto brýle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Dostanete se k nim jen za pár korun.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz