Veškeré informace o školách na jednom místě!

Máte malé děti nebo pracujete ve školství a potřebujete mít dostupné informace z tohoto prostředí pohromadě? Nic není nemožné internetový portál www.pro-skoly.cz je stvořen přesně k těmto účelům!

sgsd

 

Základní školy obr.1

 

Jak portál www.pro-skoly.cz funguje?

Celý koncept portálu je postaven velice chytře. Je zde zaregistrováno velké množství firem, které jsou se školstvím úzce spjaté. Velikou výhodou je, že zde naleznete seznam veškerých základních, středních nebo uměleckých škol. Také firmy, zabývající se výrobou vybavení pro školské potřeby. Nabídka a sortiment firem je velmi rozsáhlá, ať už se jedná o školní pomůcky technického rázu, či sportovní nářadí, nábytek, učebnice pro děti, kancelářská technika, nabídky ubytování pro školy v přírodě nebo lyžařské kurzy. Pokud si myslíte, že vaše společnost má v této oblasti co nabídnout, neváhejte a zaregistrujte se na internetových stránkách www.pro-skoly.cz. Proč? Jelikož portál je umístěn v první linii internetových vyhledávačů, jako jsou Google a Seznam, nesporně vám to přinese nejednu výhodu. Vaše společnost se zviditelní, ale také může oslovovat se svými obchodními nabídkami rovnou ředitele škol nebo jiných institucí.

gghg

Základní školy obr.2

Hledáte školu pro vaše děti?

Zda-li hledáte pro svoji ratolest základní školu, střední školu nebo dokonce nějakou uměleckou, zde s tím mít problém jistě nebudete! Dáváte přednost škole v blízkosti vašeho bydliště, aby dítě mohlo docházet do školy samo nebo požadujete nějaké nadstandardní služby výuky? Stačí zadat kraj, nebo město, které požadujete, a ihned vám vyjede rozsáhlý seznam všech institucí.

fhh

Základní školy obr.3

Nabídka práce

Máte pedagogické vzdělání, které byste rádi uplatnili na trhu práce, ale žádné zaměstnání není momentálně v dohlednu? Nezoufejte! Na portálu www.pro-skoly.cz mimo jiné naleznete pěkně pohromadě i volná pracovní místa.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz