Veletrh TOP GASTRO & HOTEL – ochutnejte výbornou kávu Löfbergs

Přijďte se podívat, jak se připravuje výborná káva z kapslí švédského výrobce Löfbergs, a dozvědět se více. Kde a kdy? Na veletrhu TOP GASTRO & HOTEL, který se koná ve dnech 18. až 21. 2. 2016 na výstavišti Praha- Holešovice. Nápojovou Ambulanci najdete ve stánku s označením L 70.

kapsle

Co všechno rozhoduje o tom, jak nám bude káva chutnat? Je toho překvapivě mnoho. Nejhůře se eliminuje lidský faktor. Aby nápoj chutnal vždy tak, jak má, potřebujete kvalitní přístroj, vodu, kávu a člověka, který ví, jak na to.

KÁVA + VODA + STROJ + ČLOVĚK = CHUŤ

Rovnice kávy vypadá možná jasně a jednoduše, skrývá se za ní ale mnoho věcí, které se mohou pokazit, a výsledek nebude takový, jaký jsme očekávali. Šálek výtečné kávy doma nebo v práci kdykoliv se nám zachce, to je sen snad každého milovníka tohoto povzbuzujícího nápoje. Jak na to?

Řešením moderní doby jsou kávové kapsle. Ty spolu s kvalitním přístrojem a vodou správných vlastností dokážou eliminovat lidskou chybu a pomoci přichystat kávu požadované chuti při každé příležitosti.

Specialistou na kávu v domácnostech i firmách je česká firma s názvem Nápojová Ambulance. Ta už mnoho let aplikuje standardy a postupy přípravy kávy ve Skandinávii na náš trh. Možná jste ani netušili, že ve spotřebě kávy na hlavu vedou skandinávské země. Přestávky na kávu jsou zde dokonce v zaměstnání povinné!

logo NA

 

Naučte se připravovat špičkovou kávu. Posouží vám k tomu kávové kapsle s tou nejlepší kávou. Je to systém snadný, bezúdržbový, hygienický a moderní. Na jakém princip to funguje? Technologie uzavřené kapsle umožní dokonalé vylouhování pro maximální aroma a chuť. Bohužel stále panuje mýtus, že káva z kapsle není tak kvalitní jako z klasického kávovaru, kdo ale jednou ochutná, přesvědčí se o opaku.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz