Představení společnosti Tribon

Průvodce světem polotovarů z plastů všech druhů (ertalonu, nylatronu, ketronu, fluorosintu, semitronu, polyetylenu, polypropylenu aj). Společnost Tribon nabízí kvalitní české výrobky – plastové trubky, plastové desky, pvc desky, plastové lišty a plastové tyče. Díky nabízenému širokému sortimentu se tato společnost stala předním dodavatelem technických plastů. Zajistí pro vás kompletní služby – od poradenství a výběru nejvhodnějších typů produktů, přes vyměření a vypracování individuálního projektu. Doplňkově se také zabývá výrobou plastových obrobků. Je zástupce firem Quadrant EPP a Guarniflon, které jsou zárukou nejvyšší kvality plastových produktů. Po obdržení vašeho výkresu vám zhotoví jakýkoliv soustružený či frézovaný plastový výrobek dle vašich představ.

Plastové trubky a potrubní systémy

Plastové trubky od Tribon

Největší jejich pýchou jsou zdravotně nezávadné a chemicky i mechanicky odolné plastové trubky pro vnitřní rozvody studené pitné vody, teplé užitkové vody nebo ústředního či podlahového vytápění. Společnost Tribon je oficiálním dodavatelem plastových potrubních systému švýcarské společnosti GEORG FISCHER +GF+, která je špičkou v oblasti vývoje a výroby plastových potrubních systémů a příslušenství pro náročné průmyslové aplikace v průmyslu, slévárnách, jaderných a tepelných elektrárnách, chemické a potravinářské výrobě, zdravotnictví, výrobě elektroniky a elektronických součástí, ČOV, BPS, vodárnách apod. Pro venkovní rozvody dodává plastové trubky a rozvody, které jsou určeny pro uložení v zemi a mohou být použity např. pro závlahové systémy, systémy sacích potrubí nebo pro klasická či tepelná čerpadla. Vysoká jakost z mnoha specifických materiálů a vnitřních průměrů je samozřejmostí. Široká škála plastových trubek pro širokou klientelu.

Výroba plastových obrobků

Cílem společnosti Tribon je bezchybný výsledek a důvěra zákazníků. Základem je kvalitně odvedená práce v celém průběhu spolupráce. Výrobu plastových obrobků provádějí odborně vyškolení a zkušení pracovníci. Pokud se naskytne problém nebo nestandardní požadavek, udělají maximum, aby vše vyřešili k vzájemné spokojenosti. Používají špičkové CNC soustruhy a frézky pro obrábění plastů, prvotřídní kvalitu i vysokou přesnost. Po celou dobu realizace zodpovědně informují o jejím stavu a dalším postupu. Ctějí dohodnuté podmínky a ceny, které jsou víc než příznivé. Potřebujete sériovou výrobu? Žádný problém. V případě větších zakázek na výrobu obrobků je dokonce možné dojednat zvýhodněné ceny. Potřebujete materiál co nejdříve? Rychlost dodávky dle vzájemné dohody je jejich vizitkou.

Tribon šetří váš čas

Snaží se pomoci při hledání odpovědí na specifické otázky a usnadňují vám výběr produktů. Tribon tvoří pro vás ucelený internetový katalog produktů ale i technickou podporu. Prohlédněte si fotogalerie, přečtěte si podrobné produktové informace a nalezněte tu pravou inspiraci právě pro váš průmysl. Už se chystáte do brněnské pobočky, po vzájemné dohodě do výdejního skladu do Staré Boleslavi nebo k Frýdku Místku? Jejich ochota a jednání vám příjemně vyrazí dech! Ty nejkvalitnější technické plasty, špičkové plasty či běžné plasty pouze u www.technicke-plasty-tribon.cz. Tribon = kvalita, technická podpora, individuální přístup, příjemné ceny i rychlost dodávky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz