Ušetřete za provoz díky přestavbě na LPG

Kdo z nás by nechtěl ušetřit za provoz svého automobilu. Ceny benzinu, s blížícím se letním obdobím prázdnin a dovolených, opět začínají stoupat. Přitom řešení je poměrně jednoduché a i přes počáteční investici se začne velmi rychle vyplácet. Řeč je samozřejmě o přestavbě vozu na pohon LPG. Oproti benzinu se vaše provozní náklady sníží o více než polovinu. Díky tomu je návratnost počáteční investice velice rychlá a už zhruba po ujetí 16 000 km začínáte šetřit. Přestavba vozu na pohon LPG je tak jasnou volbou pro uživatele s velkým ročním nájezdem kilometrů.  Přečtěte si vše o montáži LPG do auta a objevte levnou alternativu ke klasickým palivům.

monz

LPG přestavba

LPG není vybuchujícím strašákem

Moderní LPG systémy montují do svých vozů i přední automobilové značky a tak podléhají těm nejpřísnějším bezpečnostním normám. Každá nádrž s hořlavinou je zdrojem nebezpečí, ale ta plynová je na rozdíl od běžné benzinové, která je z plastu, vyrobena z 3mm ocelového plechu. I v případě úniku plynu ze soustavy se plyn ve vzduchu okamžitě rozptýlí a vypaří, což se u benzinu opět nestane. Dá se tedy říci, že pohon vozidla na plyn je dokonce bezpečnější než klasický pohon na benzin. V celé palivové soustavě je několik elektricky ovládaných ventilů, které ihned uzavřou přísun plynu po vypnutí motoru vozidla. U moderních LPG systémů je celé palivové vedení z měděných trubek, které výrazně zvyšují odolnost a bezpečnost.

Pečlivé provedení je základem

Stejně jakou u jiných věcí v životě, je i u přestavby vozu na pohon LPG důležité její samotné provedení. Vyhněte se tedy obloukem pochybným servisům, které vám slibují montáž v průběhu pár hodin. Pečlivou přestavbu a nastavení zvládnou zkušení technici zhruba za jeden až dva dny včetně přezkoušení. Při montáži je nastavena i řídící jednotka vozu tak, aby byl zajištěn jak výkon, tak i úspora spotřeby. Přečtěte si vše o montáži LPG do auta a začněte bezpečně šetřit na každém ujetém kilometru.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz