Únikové hry válcují virtuální realitu

Adrenalin, dobrodružství, řešení hádanek a radost z vítězství zná mnoho lidí v dnešní době pouze z počítačových her. Adventure games naživo můžete ale zažít i v Praze formou exit room Praha. Rozmáhá se totiž fenomén únikových her, které vám a vašim přátelům poskytnou jedinečný zážitek, na který se nezapomíná. Jejich koncept k nám přišel z Japonska.

enigma

Vybírejte na portálu Exitgames.cz

Portál Exitgames.cz nabízí přehled toho, jaké únikové hry Praha jsou k dispozici a nezapomíná ani na další místa v republice. Můžete zde diskutovat a dozvědět se tipy nebo názory dalších zúčastněných. Jaký je vůbec princip těchto her? S kamarády nebo rodinou se octnete v uzavřeném prostoru, ze kterého je cesta ven pomocí vyřešení hádanek, nacházení indicií a získání klíče. Máte na to většinou hodinu a je to parádní zážitek.

Jak vyřešit úkoly v únikové hře?

K tomu, abyste úspěšně vyřešili nástrahy escape room Praha, nepotřebujete nic speciálního. Pomůže vám přirozená inteligence, logické uvažování, schopnost spolupracovat v týmu a soustředit se. I když nejde o úplnou novinku, donedávna o této zábavě většina lidí nikdy neslyšela. Ale poslední dobou se to radikálně mění a únikové hry začínají být velmi populární.

Unikátní scénář každé hry

Escape game Praha je zábavou pro menší skupinku lidí, nejlépe v počtu dvou až pěti osob, která se nechá dobrovolně zamknout v prostoru plném hádanek, jejichž vyřešení je cestou ven. Scénář každé hry má unikátní příběh, kterému je uzpůsobena i celá místnost. Záleží pak už jen na fantazii tvůrců a finančním rozpočtu, jak moc je hra propracovaná a autentická, zda se octnete v atomovém krytu, laboratoři alchymisty nebo v hladomorně.

Hledáte nápad na team-building?

Základem je vždy pečlivě prozkoumat prostředí, ve kterém jste se octli, a na základě nalezených předmětů, které vám poskytují vodítka, řešit dílčí úkoly a dostat se do cíle, kterým je klíč od dveří. Máte na to hodinu času. Exit game Praha je mimo jiné ideální teambuildingovou aktivitou nebo kratochvílí pro partu přátel. Upevníte vztahy, dozvíte se o sobě něco nového a budete mít společné zážitky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz