Penze – s vyšším věkem rostou obavy

Žhavou debatou české společnosti za posledních asi zhruba 5 let je téma penzí nejen obecně, ale rovněž jejich výše a vyplácení.

penzij

Toto téma zaměstnává především naše politiky, a to napříč politickým spektrem. Řadu let diskutují nad tématem, které nemá doposud konečné řešení, a v brzké době snad ani mít nebude. Současní penzisté ve věku 65 a výše se mohou obávat o své penze v případě bankrotu státu, nebo v případě zamítavého politického stanoviska k pravidelné valorizaci důchodů. Generace mladých lidí a někteří lidé středního věku berou stále otázku penzí jako druhořadé téma. Opak je u lidí těsně před penzí, ti samozřejmě sledují toto společenské téma velmi bedlivě, a čím dál častěji si kladou otázky.

V kolika půjdu do penze, a jak mohu předejít finančním rizikům!

V současné době jsou nezbytné úspory, které lze vytvářet prostřednictvím finančních produktů. Svěřte se do rukou specialistů přes finance. Založte si penzijní připojištění.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz