Penze – s vyšším věkem rostou obavy

Žhavou debatou české společnosti za posledních asi zhruba 5 let je téma penzí nejen obecně, ale rovněž jejich výše a vyplácení.

penzij

Toto téma zaměstnává především naše politiky, a to napříč politickým spektrem. Řadu let diskutují nad tématem, které nemá doposud konečné řešení, a v brzké době snad ani mít nebude. Současní penzisté ve věku 65 a výše se mohou obávat o své penze v případě bankrotu státu, nebo v případě zamítavého politického stanoviska k pravidelné valorizaci důchodů. Generace mladých lidí a někteří lidé středního věku berou stále otázku penzí jako druhořadé téma. Opak je u lidí těsně před penzí, ti samozřejmě sledují toto společenské téma velmi bedlivě, a čím dál častěji si kladou otázky.

V kolika půjdu do penze, a jak mohu předejít finančním rizikům!

V současné době jsou nezbytné úspory, které lze vytvářet prostřednictvím finančních produktů. Svěřte se do rukou specialistů přes finance. Založte si penzijní připojištění.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz