Ubytování v penzionu Amerika

Chystáte se cestovat a hledáte ubytování blízko centra Havířova, jen na dosah ruky od Ostravy? Chcete se také dobře najíst výborné domácí kuchyně a přitom nechcete přijít o své jmění? Zkuste náš penzion Amerika, který vám všechny tyto výhody – a i něco navíc – nabízí za lidové ceny.

penzion

Ubytování v Havířově

Penzion Amerika je nekuřácký a nabízí vám k ubytování v Havířově hned 9 luxusně zařízených pokojů, které můžete využít nejenom k odpočinku. Zoufat nemusíte, ani pokud jste osoba se sníženou pohyblivostí, jeden z našich pokojů je totiž bezbariérový a pro handicapované má speciálně upravenou sprchu i toaletu, čímž se odlišujeme od běžných hotelů v Havířově. Některé pokoje vám dokonce nabídnou výhled na Lysou horu a Beskydy, zatímco jiné jsou orientované směrem do místní vilové čtvrti. Díky své poloze se můžete rychle a bez problémů dostat do okolních měst v čele s Ostravou a Českým Těšínem.

Ubytování v penzionu Amerika, pohodlí a kvalita

Všechny pokoje disponují toaletou a vanou či sprchovým koutem, velkou LCD televizí se satelitem či kvalitní matrací. Můžete si zvolit – pokoje nabízíme v rozložení 1 jednolůžkový, 3 dvoulůžkové a 3 dvoulůžkové s přistýlkou, pokud však máte raději opravdový luxus, můžete si zvolit naše 2 prémiové dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, v nichž se navíc nachází také klimatizace a lednička. Samozřejmostí je připojení k WiFi zdarma po celém penzionu. A protože jsme opravdová Amerika, zapomeňte na fádní čísla. Každý pokoj má svůj vlastní název – bydlet tak můžete v New Yorku, Las Vegas či Los Angeles, vždy s odpovídající výzdobou.

Penzion v Havířově

Vyhlášená je také naše domácí kuchyně. Jako jedna z mála nabízí naše restaurace v Havířově čerstvé americké speciality i další pochoutky převážně z mezinárodní kuchyně. Ve všední dny navíc naše restaurace nabízí výhodné polední menu, což z ní dělá ideální místo pro návštěvu s celou rodinou.

Pokud tedy hledáte ubytování v Havířově, vyzkoušejte nás. Ostatně, když se řekne penzion v Havířově, každý si hned představí Ameriku…

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz