Titul MBA, cesta k úspěchu

Jak uspět na trhu práce v manažerských pozicích? Titul MBA je kvalifikačním standardem špičkových manažerů. Při studiu je kladen velký důraz na propojení praxe s teorií, učíte se tak řešit konkrétní problémy z manažerského prostředí firmy.

Business man.

MBA (Master of Business Administration) je světově uznávaný akreditovaný titul, získáte jím vysokou prestiž a konkurenceschopnost na trhu práce. V neposlední řadě získáte i mnoho zajímavých kontaktů s manažery různých oborů.

Další nespornou výhodou je zvýšení platu v průměru o 15%. „Vezmeme-li si například typického manažera na střední pozici, který se v roce 2013 přihlásil na studium MBA, jeho plat při nástupu do kurzu byl 35 tisíc korun. Rok po získání titulu už to bylo 46 tisíc a dnes vydělává 63 tisíc korun,“ prezentuje výsledky výzkumu projektový manažer společnosti Insight René Henc. Ještě výraznější nárůst je patrný u těch, kteří se po absolvování kurzu dostali do nejvyššího managementu firem. Ti si polepšili z 58 tisíc téměř na 100 tisíc korun.

Tip redakce:  Brigády v Olomouckém kraji

Tip na studium MBA

cbs-logo

Cambridge Business School 

Cambridge Business School se řadí mezi přední vzdělávací instituce. Je zaměřena na poskytování kvalitního manažerského vzdělání, a to ve vzdělávacích programech MBA, BBA a LLM.  Celkem si můžete vybrat z 11 specializovaných oborů. Výuku zajišťují špičkoví lektoři s vysokou odbornou způsobilostí.

Jak dlouho trvá vystudovat MBA?

Celková doba studia je 1 rok, tj. 2 semestry. Studium je časově flexibilní a je vhodné při zaměstnání. Pokud ale přesto nestihnete odevzdat své závěrečné práce včas, můžete si studium programu prodloužit až o 4 měsíce. Veškeré přednášky probíhají v sobotu (4x do roka). Přednášky a semináře MBA je možné navštěvovat buď v Praze, nebo v Brně. Studium probíhá v českém jazyce. Pokud máte zájem o zahraniční jazykové pobyty, nabízí Cambridge Business School i tuto možnost a to na partnerské škole Centre of English Studies  ve Velké Británii a Irsku.

Tip redakce:  Pokrowce antyalergiczne

Kolik studium na Cambridge Business School stojí?

Za podání a zpracovníní přihlášky se neplatí žádné poplatky, studenti se přijímají bez přijímacích zkoušek. Cena za studium MBA na Cambridge Business School je po slevách od 89.000Kč bez DPH. Tato částka je splatná buď najednou, nebo ve dvou splátkách, popř. se dá domluvit i na individuálních platbách. Studium MBA je daňově uznavatelná položka, může vám ho tak zaplatit zaměstnavatel a uplatnit si tuto položku v základu daně z přijmu.

Kdy je možné začít studovat?

Zahájení výuky je vždy k 1.3., 1.5. a 20.10. Na základě individuální žádosti může být uchazeč o studium přijat i mimo tyto termíny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz