Brigády v Olomouckém kraji

 „Peníze jsou jako ježek. Dají se snadno chytit, ale udržet je lze jen velmi těžko.“, řekl Archilochos, antický řecký básník a filozof. Určitě měl pravdu a dnes Vám poradíme, kde peníze můžete chytit právě Vy – to, jak je posléze využijete, bude už jen a pouze na Vás.

Brigády v Olomouci

Brigády v Olomouckém kraji

Pokud bydlíte v Olomouci či blízkém okolí, můžete denně hledat kupu pracovních nabídek na webovém portálu www.brigadaolomouc.cz, který se přímo specializuje na tento region a Vy se tak nemusíte přebírat v inzerátech, u kterých byste byli nuceni zvažovat delší dojíždění. Díky této službě najdete z pohodlí domova přivýdělek při mateřské dovolené, brigádu při studiu či práci, do které budete docházet třeba jen přes léto. Ve chvíli, kdy se Vám nějaká nabídka brigády v Olomouci zalíbí, máte možnost využít rychlý kontaktní formulář. Rozhodně ale celý proces neuspěchejte – snížila by se Vám tak výrazně šance na úspěch. I když projevujete zájem třeba jen o krátkodobou brigádu, je dobré se představit jako seriózní a kultivovaný člověk s hezkým životopisem.

Buďte profesionální – připravte si životopis i pro žádost o brigádu

Chcete přes léto pracovat jako barista v blízké kavárně, jako plavčík na koupališti či působit jako pomocná síla v obchodě? Rozhodně při své žádosti o tuto pozici nezanedbejte svůj životopis, který Vám může výrazně zlepšit image i v případě, že nemáte moc pracovních zkušeností. Studujete, ale už jste byli na jedné či dvou brigádách? Pokud ano, rozhodně to uveďte ve svém životopisu a dvěma větami popište činnosti, které jste vykonávali. Přinejmenším zaujmete tím, že na rozdíl od jiných uchazečů disponujete pracovními návyky. A jestliže Vám naopak právě tyto zkušenosti chybí, nevyplatí se si reference vymýšlet – naopak potěšte danou firmu mailem, ve kterém vyzdvihnete svou schopnost učit se novým věcem či blízký vztah ke konkrétní práci, o níž se ucházíte. V životopise dále nezapomeňte zmínit své vzdělání a uvést jazykové znalosti, které se Vám rozhodně zvláště při sezónní práci mohou hodit. A pokud si dáte opravdu při žádosti záležet, bude nějaká skvělá a dobře ohodnocená brigáda Olomouc bezpochyby Vaše!

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz