Šungitové pyramidy odruší GPZ i elektromagnetické záření v bytě

Máte v domácnosti místa, kde se děti nebo zvířata necítí dobře? Zřejmě vaším bytem prochází geopatogenní zóna. Šungitové pyramidy ji dokáží odrušit, podobně jako elektromagnetické záření. Váš byt bude zbaven škodlivých zón.

Jak poznat geopatogenní zónu

Přesná lokalizace geopatogenní zóny je možná pomocí několika ukazatelů. V místě zóny se zdravý člověk cítí podrážděně, bez energie a špatně usíná. Pes se zóně vyhýbá, kočka ji naopak vyhledává. Spolehlivým ukazatelem jsou děti – stává se vám, že dítě uložíte, ale to se ve spaní točí nebo se probouzí v jiné části postele? Zřejmě budete potřebovat pomoci s odstraněním geopatogenní zóny ve vašem bytě. Spolehlivý ukazatel je i rádio s krátkými vlnami – v místě, kde se vám bude ztrácet signál, prochází škodlivá zóna.

Tip redakce:  Osoušeče rukou poslouží místo ručníků
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak si pomoci

Geopatogenní zóny jsou bohužel zodpovědné za pomalé zhoršování fyzického stavu členů domácnosti. Trápí vás únava, bolesti páteře či kloubů, astma nebo žaludeční potíže? Šungitové pyramidy vás zbaví nejen škodlivých geopatogenních zón, ale ruší také elektromagnetická pole okolo televize, počítače nebo mikrovlnné trouby. Dopřejte sobě i členům vaší domácnosti klidný spánek a domov bez škodlivých a rušivých zón.  

O hornině šungitu

Tato polyminerální uhlíková hornina nese název podle karelské vesnice Šunga, ležící na břehu Oněžského jezera, kde byl šungit poprvé nalezen. Šungitové pyramidy se vyrábějí z neprůsvitné horniny s kovovým leskem, která se vyznačuje jedinečnou strukturou i chemickým složením – využívá se například k rušení geopatogenních zón či elektromagnetického záření, k čištění vody nebo k obohacování vody o minerály.

Tip redakce:  Třiadvacetiletá Američanka chce být nejtlustší ženou na světě

Škodlivé a rušivé geopatogenní zóny či elektromagnetické záření dokážete za pomoci pyramidek vyrobených ze šungitu zcela vyrušit mimo prostor vaší domácnosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz