Osoušeče rukou poslouží místo ručníků

Chcete si své ruce sušit hygienicky a bezstarostně? Pak investujte do kvalitního osoušeče rukou, který má své místo nejen v hotelích, restauracích či administrativních budovách. Ačkoliv jsou tato zařízení úzce spjata s komerčními prostory, je možné je začít používat i doma v koupelně. Ušetříte si čas a práci s častou výměnou ručníků.

Proč jsou osoušeče rukou lepší než ručníky či jednorázové utěrky

Obyčejný ručník velmi rychle nasákne vodou a během několika minut utírání se stane nepoužitelný. Nehledě na to, že jsou ručníky nehygienické, protože kromě vody zadržují také bakterie a další nečistoty. Obzvlášť ve veřejných prostorách, kde si utírají ruce různí lidé, se samozřejmě těmto problémům chceme vyhnout.

Tip redakce:  Co na oslabenou imunitu?

Řešení tedy nabízejí automatické osoušeče rukou, které se po nastavení dlaně nebo i hřbetu ruky, samy pustí. Alternativou jsou ještě jednorázové papírové utěrky. U těch ale hrozí nepořádek a toaletu je tak nutné neustále kontrolovat.

Máte strach, že se za provoz osoušeče nedoplatíte? Určitě nemusíte mít obavy. Dnešní modelů osoušečů rukou jsou vybavené automatickým spínáním. To znamená, že je nemusíte nikde manuálně pouštět (což by bylo nevýhodné i z pohledu hygieny), ale automaticky foukají několik sekund, během kterých se ruce snadno osuší.

Vyberte si na ventilatory-shop.cz

V internetovém obchodě ventilatory-shop.cz na vás čeká široký výběr mezi kvalitními osoušeči za různé ceny. Vybírat můžete mezi levnějšími modely, za velmi dostupnou cenu již od 3 000 Kč, i mezi výrazně dražšími profesionálními osoušeči s cenou kolem 20 000 Kč.

Tip redakce:  Přichází období chřipek a nachlazení

Většinu produktů zde mají skladem a jsou schopni je okamžitě expedovat na vaši adresu. Mimo kvalitním osoušečů zde pořídíte i ventilátory nebo přenosná topidla, která využijete především teď během chladnějších měsíců roku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz