Stejné zboží v Německu kvalitněji

Není žádným překvapením, že výrobky od stejného výrobce v úplně stejném obalu mají v různých zemích různou kvalitu. Kdo to někdy vyzkoušel, ví o tom své. Některé potraviny mají dokonce znatelně jinou chuť.

německyeshop

Kdo bydlí u hranic s Německem, určitě má s nákupy v zahraničí zkušenosti. Náš západní soused je právě jednou ze zemí, kde prodávají vše kvalitnější. Cena přitom není o moc vyšší.

V Německu mají jednak kvalitnější zboží a jednak větší výběr. Tamní piškoty jsou lepší než ty naše, místo tří druhů pudinku prodávaného v Česku jich naši sousedi mají sedm.

Vyplatí se vyjet do Německa nakupovat?

Když se vydáte k sousedům na nákup potravin, nemusíte objíždět zrovna největší města. Větší kvalitu než u nás seženete v kdejaké vesničce u hranic. Samozřejmě je lepší si vytipovat město s nějakým supermarketem. Nicméně takové nákupy se vyplatí pouze těm, co žijí nedaleko hranic. Benzin taky není zadarmo, a i když je teď levný, museli byste mít opravdu hodně velký nákup, aby se to vyplatilo.

Proto v Česku existují alternativní možnosti. Německé zboží se dá sehnat také v e-shopu www.nemeckyeshop.cz. V nabídce má potraviny, drogerii a potřeby pro domácí zvířata. Obyvatelům Domažlic nejspíš neříkáme nic nového, protože německý e-shop tu sídlí a má tady kamennou prodejnu. Zbytku ČR nezbyde než si nechat zaslat kvalitní německé zboží poštou, což je pořád levnější než vydat se do Německa autem.

Ceny ještě nižší

Nejen že jsou výrobky nesrovnatelně kvalitnější, ale lákavé jsou i ceny. Často jsou totiž ještě o něco nižší než ty české. Jen pro příklad:

  • Toffifee – na NěmeckýEshop.cz 39 Kč, v Česku minimálně 44 Kč
  • Nestlé Cini Minis 450 g – z Německa 74 Kč, v Česku průměrně 90 Kč
  • Nutella 450 g – Německo 69 Kč, Česko minimálně 80 Kč

Počítejte s tím, že německé potraviny jsou také jiných značek než u nás, některé možná neznáte. Kvalita je každopádně vyšší, ceny moc nevzrůstají, někdy jsou naopak ještě nižší.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz