Stěhujete se, kde sehnat obaly na zabalení

Pro zasílání křehkého zboží poštou je potřeba využívat správné obaly. Menší zboží pohodlně odešlete v bublinkových obálkách. Bublinkové obálky pořídíte ve více velikostech. Bublinkové obálky jsou vyrobeny z papíru, který je uvnitř vyložený bublinkovou fólií. Bubliny pak působí jako ochrana proti nárazu. Vaše zboží vám dojde naprosto nepoškozené.

balení

Bublinkové folie využijete nejen při stěhování

Mezi obalový materiál patří také bublinkové folie. Využít je můžete například při stěhování, kdy jednotlivé kusy zboží zabalíte ještě do fólie s bublinkami, která ochrání křehké nádobí či elektroniku před rozbitím. Jde o obalový materiál z polyetylenu. Pravidelně rozmístěné bublinky chrání vaše zboží. Poslouží vám také jako zvuková či tepelná izolace. Je velmi flexibilní a zároveň pevná. Bublinková folie je k dostání dvou nebo třívrstvá, barevná i antistatická. Výborná je na ochranu elektroniky, kovu, malých předmětů, jako solární bublinková fólie, lze využít i při stavbě skleníku.

Bublinkové folie

Bublinkové folie

Uzavíratelné zip sáčky jsou velkým i malým pomocníkem

Než zboží zabalíte do obálky nebo bublinkové folie, je vhodné malé drobnosti jako šperky, korálky a další věci vložit do malého sáčku. Uzavíratelné zip sáčky jsou z polyetylenu a zabrání tak navlhnutí. Vybrat si můžete dva typy uzávěrů a mnoho velikostí sáčků. Velmi vhodné jsou na uschování figurek k deskovým hrám, uchovávání mincí, sběratelských figurek, na zasílání drobného zboží jako jsou flitry a ozdoby na nehty, korálky, šperky.

Výběr vhodného obalu závisí na velikosti a druhu zboží, kterou chcete odesílat, případně skladovat. Ne všichni přepravci se k jednotlivým balíkům chovají s respektem. Stačí chvíle nepozornosti a místo nového telefonu vám mohou dojít střepy. S kvalitním obalovým materiálem ušetříte čas, peníze i spoustu starostí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz