Nový Samsung Galaxy S 4

Nový Samsung Galaxy S 4

Nový Samsung Galaxy S 4  je bez jedné základní, tradiční funkce, chybí mu FM rádio. Proč nový Samsung Galaxy S4 nemá rádio?

 

 Samsung Galaxy S 4

 

Samsung Galaxy S 4

Nový  model Samsungu ve výbavě postrádá funkci, jejíž absence byla například u iPhonu od Applu dlouhodobě kritizována. Ovšem ani  nový Samsung Galaxy S 4, který se začne zanedlouho prodávat, nemá vestavěné FM rádio.

Samsung to pro ruský server Hi-Tech.mail.ru vysvětluje následovně: „Naše studie ukazují výrazný příklon k využívání digitálního vysílání, konkrétně k poslouchání hudby na sociálních sítích nebo na portálu YouTube. Náš vrcholný model je zaměřen na zákazníky, kteří využívají digitální obsah. Ten je nabízen přes moderní formáty a kanály.

Tip redakce:  Kvalitní průmyslový vysavač se vyplatí

Odklon od klasického FM rádia ke streamovaným službám se netýká pouze modelu Galaxy S 4. Postrádají ho i nedávno představení obří kříženci smartphonů a tabletů Galaxy Mega 5.8 a 6.3. Zdá se tedy, že lépe vybavené Samsungy už rádio mít nebudou. Naopak nové vrcholné HTC One ho ve výbavě má.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz