Start do nového dne z Vaší postele z masivu

Uvažujete nad novým nábytkem do ložnice a pořádnou postelí? Pak rozhodně zainvestujte do postele z masivu. Nejenže mají dlouhou životnost, jsou pohodlné, ale také nabízí jednoduchý a funkční vzhled, poměrně snadnou montáž i demontáž. Výrobce navíc umožní nechat si namíchat mořidlo dřeviny na míru konkrétně vaší ložnici. Manželské postele z masivu jsou skvělé řešení.

Postele z masivu

Postele z masivu

Jaké jsou výhody postele z masivu?

Není nic lepšího, než start do nového dne z Vaší postele z masivu, která vám umožní zdravý a pohodlný spánek. Ekonomicky výhodné smrkové postele patří mezi nejčastěji využívané materiály, dále se používá dub a buk. Každé dřevo má jiné vlastnosti. Nejkvalitnější dřevinou je dub, který je zároveň nejdražší. Pořídit si můžete postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv, které si lze nechat namořit. Bukové postele si lze nechat vyrobit na míru s výklopnými rošty. Snadno tak během dne schováte peřinu i polštář před zraky návštěv.

Výrobce využívá moření na bílo, čímž se se zachová částečně viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva.  Oblíbené jsou postele z úložným prostorem s možností výklopných roštů
dle přání. Výroba a rozvoz probíhá v průběhu celého týdne včetně sobot a nedělí po celé ČR i SR. Můžete si tak svůj nábytek nechat přivézt v době, kdy máte volno. Díky snadné komunikaci a vstřícnosti prodejce si můžete domluvit výrobu i dodání postele dle svých potřeb.

K posteli z masivu si můžete nechat vyrobit také stejné noční stolky, laťové rošty v rámu. Vybrat si lze ze široké nabídky produktů jako jsou například postel Bára, postel Denis či novinka roku 2016 postel Isabela.

Postele z masivu mají tyto výhody:

  • vysoká kvalita zpracování
  • pevnost, odolnost
  • dodání včetně montáže
  • doručení postele v kterýkoliv den
  • rozumné ceny
  • komunikativnost a vstřícnost prodejce

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz