Postele z masivu to je zdravé spaní

Postele z masivu

Přemýšlíte o tom, jaké předsevzetí byste si mohli tentokrát dát na Nový rok? Zkuste třeba toto: Začnu spát zdravě. Pomůže vám k tomu nová postel, ta z masivu. Jaké jsou přednosti tohoto přírodního materiálu?

Postel z masivu vás bude provázet věrně

Postele z masivu se rozhodně stanou dobrou investicí. Taková postel vám totiž zajistí mnoho let kvalitního spánku. V případě dřeva se jedná o materiál, který neuvolňuje žádné škodlivé látky jako formaldehydy typické pro pojiva v dřevotřískách. Proto je vhodný i pro osoby citlivé, alergiky a rovněž děti.

Ve své původní podobě po dlouhou dobu vydrží, neboť je dostatečně robustní, proto je takové spaní v konečném důsledku i levnější alternativou, postel vám může sloužit desítky let. Pro svou tuhost patří k nejvyhledávanějším především dubové a bukové postele jako například Carmen, novinka roku 2016. Pravdou je, že vyžaduje náležitou péči, dřevo je potřeba ošetřovat oleji nebo vosky, a to přírodního původu, aby nábytek mohl i nadále „dýchat“.

Postel lze dokonale přizpůsobit vašemu přání

V případě poškození se dá snadno opravit, stačí ho přebrousit. Také montáž i demontáž provedete velmi jednoduše. K odolnosti postele samozřejmě přispívá i kvalitní kování. Dávno už také neplatí, že do moderních ložnic se nehodí, rovněž dřevo může dostat minimalistickou podobu bez jakýchkoli přízdob. Díky možnosti namoření dřeva na daný odstín můžete původní vzhled přizpůsobit stylu vaší ložnice, případně bílou i zcela skrýt původní strukturu.

Hodí se tak skutečně kamkoli a postele z masivu s úložným prostorem jsou skvělým praktickým řešením pro celou řadu domácností, kde se bojuje o každý centimetr volného prostoru. Zároveň jsme vám schopni zajistit také výrobu nočních stolků, které budou s vaší novou postelí dokonale ladit. Vybrané lůžko můžeme rovněž přizpůsobit na míru vašim přáním (výška, tloušťka masivu a další parametry), což je možnost, kterou využívá 9 z 10 našich zákazníků. Umíme k ní dodat i atypický rošt, též výklopný. Zajišťujeme dodávky po celé ČR a také na Slovensku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz