Kdo vám zprostředkuje krásné a luxusní nemovitosti?

Hledáte-li opravdu krásné a luxusní bydlení nebo toužíte po reprezentativní kanceláři, obyčejná realitka vám možná nevyhoví. Profesionální služby spojené s luxusními nemovitostmi Praha nabízí realitní kancelář Praha s příznačným názvem Luxent. Ta sídlí na lukrativním místě, přímo v pražské Pařížské ulici. Netradiční nemovitosti jsou její doménou, ať už se jedná o prodej, koupi nebo pronájem.

luxusní nemovitosti

Neustále zajímavá a aktuální nabídka

Na internetových stránkách společnosti v sekci Naše nabídka uvidíte hned ty nejzajímavější a nejnovější nemovitosti. Web je přehledný, dozvíte se základní informace a zorientujete se snadno dále. Futuristická vila, netradičně řešené byty, nejkrásnější lokality v Praze, pronájmy mezonetů, nízkoenergetické novostavby, to a mnohem více na vás čeká a je velká šance, že vás nějaká nabídka zaujme. Takovou koncentraci luxusních nemovitostí v Praze jen tak u nějaké realitky nenajdete.

Nebojte se právních záležitostí spojených s nemovitostmi

Společnost chce v maximální míře vyhovět svým klientům, proto spolupracuje i se špičkovou advokátní kanceláří. Obchody s nemovitostmi si o kvalitní řešení právní otázky přímo žádají. Problémem není ani výkup bytů, domů před rekonstrukcí a zadlužených nemovitostí. Pro VIP klienty zprostředkovává Luxent obchody jako neveřejné zakázky, takže je zachována diskrétnost. Jedná se zkrátka o tým profesionálů, kteří vědí, co se sluší a patří.

Bydlení zcela podle představ

Najít krásný byt v Praze, který by vyhovoval dispozicemi a byl zároveň zasazen do reprezentativního prostředí, může být oříškem, nikoliv však pro Luxent. Luxusní byty v Praze na  prodej jsou doménou této realitky, takže se na ni s klidem obraťte. Vždyť kdo by nechtěl bydlet v lokalitě, kterou má rád, s nádherným výhledem, dobrou dostupností a navíc v bytě, který mu nadmíru vyhovuje?

Atraktivní pražské lokality

Nechcete-li si nemovitost kupovat, bude pro vás zajímavá sekce Byty pronájem. V ní najdete byty různých velikostí v atraktivních částech Prahy, zejména na Vinohradech, Novém městě nebo na Smíchově. Garsonky, rezidence, lofty, velké apartmány, nabídka je široká. Ať už chcete bydlet sami nebo máte velkou rodinu, můžete bydlet stylově, luxusně a klidně v centru.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz