Spolehlivá nebankovní půjčka? Jde to ─ u Rerum

I když nejste zrovna příznivci půjček, někdy se zkrátka může naskytnout situace, která nějakou tu finanční injekci vyžaduje. Kdo nedosáhne na bankovní půjčku nebo si u banky z nějakého důvodu půjčovat nechce, má i další možnost ─ půjčku nebankovní. A dnes už rozhodně neplatí, že tento druh úvěrů je nespolehlivý, podezřelý a je jim třeba se vyhnout. I rychlá nebankovní půjčka může být férová, spolehlivá a poměrně výhodná. Třeba ta od Rerum.cz.

Zodpovědnost je u půjček základ

Najdou se nespolehlivé nebankovní společnosti, kterým je dobré se vyhnout obloukem. Problém s půjčkou ale často vychází přímo od klienta. Lidé často nemají dobrou platební morálku, půjčují si nezodpovědně a řeší půjčky půjčkou. Dostanou se do začarovaného kruhu, ze kterého není snadná cesta zpět. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou totiž velmi lákavé.

půjčky

Krátkodobá půjčka vytrhne trn z paty

Dobře promyšlená krátkodobá půjčka do 15000 Kč ale nemusí být na škodu. Může vám „vytrhnout trn z paty“ a po jejím splacení budete mít klid. Rerum s.r.o. je nebankovní společnost poskytující krátkodobé úvěry klientům ve věku od 25 do 65 let. Půjčka není schválena úplně každému bez výjimky, musíte mít trvalý příjem a nebýt v exekučním nebo insolvenčním řízení. Podmínky to jsou tedy mnohem mírnější než u banky, zároveň ale musíte prokázat, že máte půjčku z čeho splatit. Není to pouze ochrana pro banku, ale především pro vás samotné.

Rychlé vyřízení online

V pouhých třech krocích si můžete půjčku vyřídit z pohodlí domova, jedná se totiž o nebankovní půjčky online. Stačí mít přístup na internet, mobilní telefon pro ověření a český bankovní účet. Jednou z podmínek je i být občanem České republiky. Tyto podmínky ale většina lidí hravě splní. Po schválení půjčky jsou peníze na účtu do 15 minut a použít je můžete dle svého uvážení. Novým klientům je dokonce nabízena za určitých podmínek první půjčka zdarma! Rerum nabízí odložení splátek až o 30 dní, raději ale splaťte dluh včas a nepůjčujte si, nejste-li si jisti, že toto zadlužení s přehledem zvládnete.

Pokrytí nečekaných výdajů

Krátkodobé půjčky od Rerum jsou nejčastěji využívány jako půjčka do výplaty, která pokryje nečekané menší výdaje. Může se tát, že bude potřeba odvézt auto do servisu, koupit novou pračku nebo vám nezbudou peníze na zaplacení všech složenek. Pokud z další výplaty půjčku splatíte a nebudete si půjčovat na zbytečnosti, pravděpodobně nehrozí žádné potíže. I tak je ale samozřejmě lepší se nezadlužovat, pokud nemusíte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz