Jaký je průběh rychlé nebankovní půjčky

Klienti, kteří jsou v bankách označováni za „problémové“, mohou půjčku získat od nebankovní instituce. Je možné, že jste kdysi měli problém splatit úvěr, zapomněli zaplatit účet za telefon nebo jinak finančně jinak uklouzli a nyní máte v bance dveře zavřené. Pokud ale finanční injekci opravdu potřebujete, je tu možnost v podobě rychlé nebankovní půjčky.

půjčky

Rychlé nebankovní půjčky

Dejte si pozor, od koho si půjčujete

Nebankovní půjčky vám obvykle poskytnou pár tisícovek, žádné horentní sumy, ale ve většině případů stačí, abyste překonali nepříznivou situaci do další výplaty. Jak to funguje? Nejprve si vyberte spolehlivou a prověřenou instituci, od které budete půjčku žádat. Prapodivné a podezřelé nabídky přejděte a dejte si na ně pozor, protože v této oblasti se lze setkat i s podvodem. Doporučit můžeme třeba půjčku od ReRum.

Získejte až 15 000 Kč

Na stránkách společnosti se dozvíte vše potřebné, a jelikož se jedná o nebankovní půjčky online, vše vyřídíte na dálku, nemusíte chodit osobně na pobočku. Stačí se zaregistrovat a podat žádost, ve které si určíte požadovanou částku do 15 000 Kč a lhůtu, ve které ji splatíte, ta je maximálně 30 dní. Většina rychlých nebankovních půjček se splácí do 30 dnů, tedy nejlépe z další výplaty, v jedné splátce a platí se za ně jednorázový poplatek.

Schválení během chvíle

Po odeslání žádosti se zanedlouho dozvíte, zda vám byl mikroúvěr schválen, zpracování netrvá déle než pár minut. Peníze jsou pak ihned poslány na vás bankovní účet. Pokud jej máte vedený u jedné ze spolupracujících bank, obdržíte je během chvíle, v opačném případě může převod trvat běžnou dobu.

Netřeba dokládat příjem

Oblíbené jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmů, protože ne každý může nebo chce svůj příjem dokládat nebo žádat zaměstnavatele o potvrzení. Sami si ale zodpovězte na otázku, zda je vaše finanční situace taková, že dokážete peníze v řádném termínu splatit. Pokud ne, raději pouvažujte o jiném řešení. Skvělou zprávou je, že u ReRum máte první půjčku zcela zdarma, bez úroků a poplatků.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz