Slevoteka.cz přichází s lákavou nabídkou wellness pobytů v Maďarsku!

Slevoteka.cz je první portál v České republice, který zákazníkům začal nabízet cenově výhodné víkendové a wellness pobyty. Jeho tradice pokračuje a Slevoteka.cz nyní dokazuje svou kvalitu novou nabídkou wellness pobytových balíčků do nejlepších termálních lázní v Maďarsku. Víkendové pobyty jsou dostupné za „pár kaček“ a není to jen o koupelích v léčivé horké vodě…

Happy couple relaxing in a hot tub

Happy couple relaxing in a hot tub

Nejoblíbenější lázně Hajdúszoboszló i s all inclusive 

Na Slevoteka.cz se mezi wellness pobyty v Maďarsku objevila lahůdka v podobě pobytu v populárních lázních Hajdúszoboszló, které se nachází nedaleko Debrecínu. Pobyt na celý víkend pro dva stojí méně než 3000 Kč. Ubytováni budete v 4* hotelu a získáte neomezený vstup do hotelového wellness. Vybírat je možné pobyt s polopenzí i all inclusive. Hotel leží v těsné blízkosti termálních lázních Hajdúszoboszló. Ty nabízí 19 bazénů s blahodárnou termální vodou a zážitkový Aqua – palace. V ceně balíčku jsou 3chodové večeře po celou dobu pobytu a potěší i možnost zapůjčení jízdních kol (to pro případ, že si budete chtít i zasportovat a poznat krásy okolní krajiny).

Aktuálně je v nabídce i wellness pobyt v maďarském městě Sopron, které leží v proslulé vinařské oblasti nedaleko Neziderského jezera. Nedaleko města Sopron leží i Palác Esterházy – maďarské Versailles, kam se určitě vyplatí vyrazit na výlet. V ceně balíčku je neomezené hotelové wellness pro oba!

Rychlé rozhodování se vyplatí 

Abyste víkendový pobyt za skvělou cenu získali, je třeba rychle jednat. Nabídky jsou časově omezené a trvají jen několik dní. Ještě než si víkend objednáte, zjistěte si dostupnost termínu v daném ubytovacím zařízení. Kontaktní údaje jsou uvedeny u nabídky.

Na Slevoteka.cz najdete i další zajímavé wellness pobyty v ČR a třeba i na Slovensku či v Rakousku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz