Sítě proti hmyzu budete opěvovat!

Je parný srpnový den a vy relaxujete ve svém obývacím pokoji, přičemž vám kolem hlavy nejméně desetkrát proletí bzučící masařka. Klid a pohoda je v tu chvíli ta tam a vy vztekle vstáváte z křesla a jdete si pro plácačku na hmyz. Poznáváte se v tom? Máte již po krk otravného hmyzu, který denně proletí vaší kuchyní, ložnicí či obývacím pokojem? Pokud ano, vsaďte na naše sítě proti hmyzu. Díky nim se totiž snadno a rychle zbavíte těchto nevítaných okřídlených hostů ve vašem příbytku.

Sítě proti hmyzu jsou pevné, odolné a mají dlouhou životnost

Zapomeňte na to, že jsou naše sítě proti hmyzu na jedno použití. Námi nabízené sítě, vám vydrží celou věčnost. Jsou totiž vyrobeny z perfektně pevného materiálu, který se vám odmění dlouhou životností. Sítě jsou vhodné do všech typů oken a dokonce i dveří. Jejich nespornou výhodou je jednoduchá instalace a neinvazivní montáž. Na zimu je, pokud se vám zachce, můžete jednoduše demontovat, což ovšem není nutností.

Nabízíme pevné sítě i luxusní plisé sítě

Náš sortiment zahrnuje dokonale pevné sítě proti hmyzu, které se dají instalovat do každého typu okna. Sítě nepůsobí rušivým dojmem. Vybrat si můžete jak barvu, tak imitaci dřeva přesně v takovém odstínu, aby dokonale ladil s vašimi okny. Profily sítí si tak můžete vždy libovolně vybrat tak, aby síť působila nenápadně. Dopřejte tak svému obydlí komfortní možnost kdykoliv větrat a to bez nezvaného otravného hmyzu. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, tak svůj zrak jistě neodtrhnete od velmi luxusní plisé sítě, která jezdí po nízké kolejnici a vyžaduje jen minimum vašeho prostoru.

Otravný hmyz nebude mít šanci!

Díky tomu, že nabízíme sítě proti hmyzu do oken klasických i francouzských, tak i na dveře, nemusíte se již nikdy obávat nemilých a vždy velmi otravných návštěvníků ve vašem bytě. Sítě jednoduše umístíte na jakýkoliv typ klasického či francouzského okna i na balkonové dveře. Navíc na sítě, které umístíte na balkonové dveře, můžete nechat instalovat průnik pro vašeho domácího mazlíčka, který by se bez svého domácího pelíšku jen těžko obešel. Vybavte se tak na letní sezonu ještě dnes.

__________________________________________________________________

Sítě proti hmyzu Plzeň – vyrobíme na míru včetně montáže.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz