Servis a opravy vysokozdvižných vozíků

Vysokozdvižné vozíky plní nezastupitelnou úlohu například ve stavebnictví nebo v logistice a jejich porucha proto představuje poměrně zásadní omezení řady činností. Jednou ze zcela typických bývá ta na motoru. Abyste problémovým situacím na manipulační technice a strojích obecně předešli, je nezbytné provádět pravidelný servis vysokozdvižných vozíků. Servis VZV pomůže snížit pozdější náklady na opravy, neboť dokážete odhalit drobné poruchy na technice již v počátečních fázích. Rozsah této údržby a servisu by měl být v závislosti na tom, v jak náročném prostředí se vozíky pohybují, dbát je potřeba také na stav baterie.

Desta servis vzv

 Servis a opravy VZV

Servis a opravy vysokozdvižných vozíků je vhodné svěřit do rukou odborníkům. Rosservis se nezaměřuje výlučně na servis strojů Desta, u nichž zaručuje dobu životnosti minimálně deset let, ale dokáže vám nabídnout díky mnohaletým zkušenostem opravy všech typů motorových čelních VZV.

A to od těch drobných servisních zásahů po generální opravy VZV, které jsou s to přidat těmto zařízením citelných dalších několik let bezproblémového provozu. Na tento repasovaný vysokozdvižný vozík navíc získáte standardní dvouletou záruku stejně jako na nový.

 Vysokozdvižné vozíky a Desta servis

Služby Desta servis od Rosservisu si můžete objednat po celé České republice i na Slovensku. Je schopen garantovat navíc jejich zajištění už do čtyřiadvaceti hodin, díky rozsáhlému týmu servisních vozů, které se denně pohybují ve všech koutech ČR. Samozřejmostí je rychlá diagnostika, analýza závady je možná už přibližně do hodiny, a také technici v případě potřeby předem navrhují rozpočet takové opravy.

Svěřit společnosti můžete i pravidelnou technickou prohlídku VZV Desta, která je nezbytně nutná a zákonem vyžadovaná! Tehdy navíc na vás nebude ležet povinnost, abyste svůj vysokozdvižný vozík kamkoli přepravovali. Vše proběhne přímo na místě ve vaší provozovně. Další žádanou službou je i montáž a servis přídavných zařízení v podobě bočních posuvů, otočných zařízení a hydraulických lopat.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz